Minecraft przygody. Dzień creeperów

S. D. Stuart Wydawnictwo: Arkady Cykl: Przygody w świecie Minecrafta (tom 3) literatura dziecięca
Day of the Creepers: A Minecraft Adventure
Joanna Harłas-Czyżewska
Arkady
Minecraft przygody gry
Day of the Creepers: A Minecraft Adventure
Przygody w świecie Minecrafta (tom 3)
literatura dziecięca
Joanna Harłas-Czyżewska
Minecraft przygody gry

Bardzo wysoka ocena ze względu na ogromny sentyment. Kiedy czytałem je 5 lat temu, ta część była moją ulubioną. Co prawda przeczytałem na ten czas pierwsze 6 tomów (kiedy czytałem było ich 9, a po czasie zaczęły pojawiać się następne), ale mimo wszystko ta część jak i cała seria na zawsze pozostanie w moim sercu. :)

Wśród książek znajdujących się na bibliotecznym Facebooku moją uwagę przyciągnęły od razu dwa tomy o tytule “Minecraft przygody”. Jak wiadomo, Minecraft był bardzo popularną grą, a jego lata świetności przypadły na okres od 2010 do… 2014. Potem pojawiła się gra Five Nights at Freddy’s, na podstawie której również napisano książkę, “Silver Eyes”, zgodnie z amerykańskim...

Atak potwornych zielonych creeperów. Czy dadzą radę? Czy pomogą mieszkańcom się od nich uwolnić?
Dużo śmiechu, napięcia i przygody :).
Polecam!

"Dzień creeperów" oferuje wybuchową, i to dosłownie, przygodę w znanym już trójwymiarowym świecie, złożonym z dużych przypominających cegły bloków, gry Minecraft. Zapraszamy do kontynuacji pościgu za groźnym i przebiegłym Herobrine.

Josh, Andre i Suzy kontynuują swoja przygodę, w niedostępnym dla innych graczy, świecie gry Minecraft. Poszukiwania Herobrine doprowadzą...

Na półkach: , , , ,

Minecraft Przygody Dzień creeperów to książka, która opowiada jak Josh, Andre i Suzy toczą wojnę z crepper'ami.
Creeper'y to stwory, które wybuchają gdy chcą.

• 2014
  • Ebook
  • Książki posiadam
  • Minecraft
  • Serie

Dodaj cytat z książki Minecraft przygody. Dzień creeperów