rozwińzwiń

Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa

Okładka książki Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa autora Zygmunt Kozak, 9788372709479
Okładka książki Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa
Zygmunt Kozak Wydawnictwo: Polihymnia językoznawstwo, nauka o literaturze
202 str. 3 godz. 22 min.
Kategoria:
językoznawstwo, nauka o literaturze
Format:
papier
Data wydania:
2011-01-01
Data 1. wyd. pol.:
2011-01-01
Liczba stron:
202
Czas czytania
3 godz. 22 min.
Język:
polski
ISBN:
9788372709479
Średnia ocen

0,0 0,0 / 10
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa

Średnia ocen
0,0 / 10
0 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa


Tagi i tematy do książki Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa

Inne książki autora

Okładka książki Polskie lotnictwo z pomocą głodującej Etiopii Grzegorz Ciechanowski, Zygmunt Kozak
Ocena 7,0
Polskie lotnictwo z pomocą głodującej Etiopii Grzegorz Ciechanowski, Zygmunt Kozak
Zygmunt Kozak
Zygmunt Kozak
Zygmunt Kozak studiował filologię polską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Tytuł doktora uzyskała na WSP w Krakowie w 1971. Pracował m.in. w II LO im. hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie, Studium Polonijnym UMCS i w Instytucie Kształcenia Nauczycieli w Lublinie, gdzie prowadział wykłady z literatury polskiej XIX wieku. Systematycznie drukował artykuły naukowe i publicystyczne w "Polonistyce", "Języku Polskim", "Kamenie", "W kręgu kultury" i "Plastyce w szkole". W roku 1986 został uhonorowany dyplomem Łączności z Polonią Zagraniczną „za wybitne osiągnięcia w dziele umacniania patriotycznej więzi Polonii z Macierzą”.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Problematyka stylu w prozie powieściowej Bolesława Prusa