Kup teraz - 13 ofert w cenie od 29.90 zł do 40.47 zł

Greccy bogowie według Percy'ego Jacksona

Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Świat według Percy'ego Jacksona fantastyka, fantasy, science fiction
Percy Jackson’s Greek Gods
fantastyka, fantasy, science fiction

Oficjalne recenzje i

Witamy na Olimpie

Link do recenzji

Dzięki tej książce nareszcie dowiedziałam się jakie cudowne są mity greckie

Ta książka jest ŚWIETNA! To jakim językiem pisze Percy doprowadza mnie do łez śmiechu. W tym wydaniu nikomu się mitologia nie znudzi.
Gorąco polecam

Ciekawe przedstawienie bogów Greckich.
Bardzo pomysłowe i fajne.
Każdy kto czytał Percyego Jaksona powinien to przeczytać

Bardzo dobre wprowadzenie do mitów dla młodszych. Świetne ilustracje

Percy w bardzo fajny sposób opowiada o dwunastce bogów greckich. Jednocześnie zawiera śmieszne anegdotki jak i uczy nas o każdym, po kawałku jego historii. Według mnie zawarł wszystkie cenne informacje. Dowiedziałam się więcej, niż to co kiedyś zostało mi przedstawione. Może w zły sposób. Pozycja idealna dla tych, co chcą się czegoś nauczyć i to w całkiem przyjemny sposób....

Syn Posejdona opowiada o bogach greckich w ilustrowanym zbiorze historii pełnych emocji, zaangażowania, humoru i sarkazmu, czyli "Greccy bogowie według Percy'ego Jacksona". Każdy, kto uwielbia serie Ricka Riordana, powinien sięgnąć po tę wciągającą pozycję. Lektura to uzupełnienie wiedzy, dodatkowe ciekawostki mitologiczne okraszone humorem Percy'ego plus piękna oprawa...

Percy Jackson bawi i uczy :)

Świetny dodatek uzupełniający wiedzę o mitologii greckiej okraszany humorem Percy'ego. Przepis na udane dwa wieczory i powtórkę do sprawdzianu z mitologii.

jako wielka fanka Percy'ego oraz wszystkiego, co związane z grecką mitologią, myślałam, że wiem już wszystko. Myliłam się.

Riordan płynnie przechodzi z jednej postaci do drugiej, przeplatając historie ogromnym humorem. Dowiedziałam się masy nowych faktów, ciekawostek i historii nie tylko na temat przedziwnych wymysłów starożytnych Greków (komuś się musiało bardzo...

Totalnie moje klimaty.

2 416