Jan Karski. Fotobiografia

Maciej Sadowski Wydawnictwo: Veda biografia, autobiografia, pamiętnik
Veda
biografia, autobiografia, pamiętnik
2014-01-01

Bardzo ciekawa propozycja książkowa. Mnóstwo fotografii z krótkimi, ogólnymi informacjami. Dużo cytatów z "Tajnego państwa", generalnie polecam.

Na półkach: , , , , ,

Pięknie wydana książka w formie albumu bardziej do oglądania niż do czytania. Mnóstwo fotografii opatrzonych ciekawymi opisami. Fotobiografia została wydana w roku setnej rocznicy jego urodzin - obchodzonego jako rok Jana Karskiego.

Jan karski (1914 - 2000) to jeden z najznamienitszych Polaków XX wieku, kurier i emisariusz władz Polskiego Państwa Podziemnego. Szczególnie...

• 2014
  • Do kupienia