Romans z szefem

Okładka książki Romans z szefem Jennifer Lewis
Okładka książki Romans z szefem
Jennifer Lewis Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Dynasties: The Kincaids (tom 3) Seria: Harlequin Gorący Romans literatura obyczajowa, romans
Dynasties: The Kincaids (tom 3)
Harlequin Gorący Romans
Behind Boardroom Doors
Harlequin
2014-03-07
2014-03-07
Katarzyna Ciążyńska
szef romans propozycja marzenia miłość sekret

Okładka książki Grzeszna tajemnica. Stawka większa niż seks Jennifer Lewis, Anne Marsh
Grzeszna tajem... Jennifer Lewis, Ann...
Okładka książki Historia pewnej namiętności. Pożar w sercu Aimee Carson, Jennifer Lewis
Historia pewne... Aimee Carson, Jenni...
Okładka książki Przyjęcie w Singapurze. Daleko od Mykonos Katherine Garbera, Jennifer Lewis
Przyjęcie w Si... Katherine Garbera, ...

Wszystko dzieje się szybko w tej książce, tak automatycznie, mało w niej uczuć.

Wszystko dzieje się szybko w tej książce, tak automatycznie, mało w niej uczuć.

Absolutnie przewidywalna. Po trzech dniach znajomości już ona chce mu wyznać miłość, on się opiera. W tle zabójstwo (ale nie dowiemy się kto jest mordercą) i potencjalna ciąża.

Miałam wrażenie, że już to gdzieś czytałam. Być może dlatego, że książka jest częścią cyklu "The Kincaids" i trafiłam na inny tom innej autorki.

Z ciekawości przeczytałam 10 stron żeby zobaczyć co to są te harlequiny. Boże. Czemu.

• Harlequin
  • Romans
  • 2015

Dodaj cytat z książki Romans z szefem