Kontrolowanie wewnętrznego krytyka. Efektywne ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Kontrolowanie wewnętrznego krytyka. Efektywne ćwiczenia praktyczne Steve Andreas
Steve Andreas Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Transforming Negative Self-Talk: Practical, Effective Exercises
Sensus
2013-06-28
2013-06-28
Cezar Matkowski
Psychologia autosugestia negatywizm

Okładka książki SERCE UMYSŁU Jak przezwyciężyć codzienne trudności .NLP Steve Andreas, Connirae Andreas
SERCE UMYSŁU J... Steve Andreas, Conn...
Okładka książki NLP. Nowa technika osiągania sukcesów Steve Andreas, Charles Faulkner
NLP. Nowa tech... Steve Andreas, Char...

Książka ze zbiorem narzędzi NLP dla osób, które zbyt poważnie traktują swój wewnętrzny głos, zbytnio się zamartwiają i przejmują się opiniami innych. Chociaż 80% ćwiczeń z tej książki nie zmieniło za wiele w moim umyśle, to te pozostałe 20% i wiedza zawarta w tej książce, uzbroiły mnie w nowe narzędzia utrzymujące mój spokój ducha i pogodny nastrój.

Pozycja z działu nauk specjalistycznych, ale napisana w bardzo przystępnej formie dla tzw. laika.
Nie wszystkie treści, metody mnie przekonały, gdyż do końca nie potrafiłam ich na sobie wypróbować.
Polecam ćwiczenia, praktyczne i pomocne w codziennym życiu.

Polecam ćwiczenia, praktyczne i pomocne w codziennym życiu.

Dla mnie rewelacyjna!Trochę teorii ale zdecydowanie więcej ćwiczeń. Steve tłumaczy nam krok po roku jak zmieniać swoje stany emocjonalne, jak poradzić sobie z wewnętrznymi glosami w naszej glowie ktore pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Steve nauczy nas jak je zmienić w pozytywne emocje, oczywiście nie da się tego zrobić tego w 5 minut ale trochę samodyscypilny i jesteśmy w stanie zmienić nasze generalne zakorzenione w dzieciństwie negatywne krytukujące glosy "Nie dasz rady" "Jestes do niczego" w pozytywne stany. Pomógł mi zrozumieć sesje terapeutyczne Miltona Ericksona.

• Psychologia
  • 2016
  • * psychologia, rozwój, itp.
  • Psychologia
  • Do przerobienia
  • Pewność siebie, samoakceptacja

Dodaj cytat z książki Kontrolowanie wewnętrznego krytyka. Efektywne ćwiczenia praktyczne