Czarna godzina. Wszystko się zmienia

Okładka książki Czarna godzina. Wszystko się zmienia Lauren Brooke
Okładka książki Czarna godzina. Wszystko się zmienia
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 13-14) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Heartland (tom 13-14)
Darkest Hour. Everything Changes
Wydawnictwo Dolnośląskie
2013-09-11
2013-09-11
Donata Olejnik
mustang heartland konie

Za sprawą doświadczeń Amy z mustangiem Błyskiem dowiadujemy się więcej o tych całkowicie dziko żyjących koniach Ameryki. Konie jako zwierzęta stadne potrzebują towarzystwa, które daje mu poczucie bezpieczeństwa. Jak i dlaczego Amerykanie je oswajają - o tym przeczytamy.
Ponadto schronisko przeżywa trudne chwile związane z grypą panującą wśród koni oraz na skutek nawałnicy, tornada, które nawiedza Wirginię.
Mądra książka jak i cała seria.

Kolejna odsłona przygód Amy, ta część jest bardzo napięta i utrzymuje czytelnika w ciągłych domysłach. Jak zwykle nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji. Książka niesie przesłanie by cieszyć się swoimi bliskimi bo nie wiadomo jak potoczy się los...

Zdecydowanie jedna z najlepszych części, epidemia chorób wśród koni w Heartlandzie oraz wypadek Trega, w wyniku którego leży w szpitalu w śpiączce, sprawiają że akcja staje się tak wciągająca że aż ciężko przerwać czytanie. Czy Treg jeszcze się wybudzi? A nawet jeśli tak, to czy wciąż będzie pamiętał Amy i Heartland?

Najlepsza książka z tej serii

Najlepsza książka z tej serii

Bardzo fajna, nie tylko dla koniarzy. Troszeczkę męczył mnie wątek Amy i jej chłopaka, ale to nie zepsuło tego, że świetnie mi się ją czytało! Polecam

jest genialna

jest genialna

Świetne jak kazda czesc <3

Świetne jak kazda czesc <3

Uwielbiam całą serię książek 'Heartland' i serdecznie polecam! Idealna dla wszystkich koniarzy i nie tylko. Kursowałam do biblioteki codziennie ;) Wspaniała seria!

• Konie
  • Książki