Czarna godzina. Wszystko się zmienia

Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 13-14) literatura dziecięca
Darkest Hour. Everything Changes
Heartland (tom 13-14)
literatura dziecięca
Donata Olejnik
mustang heartland konie

Za sprawą doświadczeń Amy z mustangiem Błyskiem dowiadujemy się więcej o tych całkowicie dziko żyjących koniach Ameryki. Konie jako zwierzęta stadne potrzebują towarzystwa, które daje mu poczucie bezpieczeństwa. Jak i dlaczego Amerykanie je oswajają - o tym przeczytamy.
Ponadto schronisko przeżywa trudne chwile związane z grypą panującą wśród koni oraz na skutek nawałnicy,...

Kolejna odsłona przygód Amy, ta część jest bardzo napięta i utrzymuje czytelnika w ciągłych domysłach. Jak zwykle nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji. Książka niesie przesłanie by cieszyć się swoimi bliskimi bo nie wiadomo jak potoczy się los...

Zdecydowanie jedna z najlepszych części, epidemia chorób wśród koni w Heartlandzie oraz wypadek Trega, w wyniku którego leży w szpitalu w śpiączce, sprawiają że akcja staje się tak wciągająca że aż ciężko przerwać czytanie. Czy Treg jeszcze się wybudzi? A nawet jeśli tak, to czy wciąż będzie pamiętał Amy i Heartland?

Najlepsza książka z tej serii

Amy bierze coraz, więcej na siebie. Wielkim wsparcie jest dla niej Treg, ale co zrobi jeżeli jej najlepszego przyjaciela i chłopaka zabraknie? Losy Amy są z nim złączone. Co ona może na to poradzić. Czy da radę wytrwać we wszystkim? Polecam gorąco. Niestety jest to prawdziwe. Problemów nigdy za wiele. :)

Bardzo fajna, nie tylko dla koniarzy. Troszeczkę męczył mnie wątek Amy i jej chłopaka, ale to nie zepsuło tego, że świetnie mi się ją czytało! Polecam

jest genialna

Świetne jak kazda czesc <3

Uwielbiam całą serię książek 'Heartland' i serdecznie polecam! Idealna dla wszystkich koniarzy i nie tylko. Kursowałam do biblioteki codziennie ;) Wspaniała seria!

• Chcę w prezencie
  • Konie