Magija enochiańska. System magiczny oparty na przekazach od aniołów

Okładka książki Magija enochiańska. System magiczny oparty na przekazach od aniołów
Lon Milo DuQuette Wydawnictwo: Illuminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Enochian Vision Magick: An Introduction and Practical Guide to the Magick of Dr. John Dee and Edward Kelley
Illuminatio
2013-09-30
2013-09-30
Maciej Lorenc
Maciej Lorenc anioły magija enochiańska

nie jest to typowa książka do czytania.. raczej bardzo dokładnie przedstawiony system..ktory najpierw mnie zafascynowal swoja złozonością, ukrytymi zaleznościami, symboliką, ale potem troche znuzyl.. Generalnie system skomplikowany i nawet cala masa rysunków nie zawsze pomaga. zdecydowanie ksiazka dla wytrwalych, ale przede wszystkim osob ktore juz troche znaja temat. Osobiście, najbardziej podobał mi się wstęp który przedstawia kontekst historyczny i pochodzenie systemu,

Dodaj cytat z książki Magija enochiańska. System magiczny oparty na przekazach od aniołów