Magija enochiańska. System magiczny oparty na przekazach od aniołów

Okładka książki Magija enochiańska. System magiczny oparty na przekazach od aniołów Lon Milo DuQuette
Lon Milo DuQuette Wydawnictwo: Illuminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Enochian Vision Magick: An Introduction and Practical Guide to the Magick of Dr. John Dee and Edward Kelley
Illuminatio
2013-09-30
2013-09-30
Maciej Lorenc
Maciej Lorenc anioły magija enochiańska

Oczywiście że język/alfabet anielski pokrywa się z angielskim ;) anioły mają nawet "Q", fju fju,anioły beletrystyczne mówią po an(g)ielsku,przecież to oczywiste.

nie jest to typowa książka do czytania.. raczej bardzo dokładnie przedstawiony system..ktory najpierw mnie zafascynowal swoja złozonością, ukrytymi zaleznościami, symboliką, ale potem troche znuzyl.. Generalnie system skomplikowany i nawet cala masa rysunków nie zawsze pomaga. zdecydowanie ksiazka dla wytrwalych, ale przede wszystkim osob ktore juz troche znaja temat. Osobiście, najbardziej podobał mi się wstęp który przedstawia kontekst historyczny i pochodzenie systemu,

• Okultyzm
  • 2 Posiadam
  • Nauka,historia,filozofia,biografie,religia,itp.
  • Magia
  • 2.2 NP
  • Tropem aniołów

Dodaj cytat z książki Magija enochiańska. System magiczny oparty na przekazach od aniołów