Tony Schwartz Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
motywowanie praca
biznes, finanse
2012-02-01
motywowanie praca

Okładka książki The Art of the Deal, czyli sztuka robienia interesów Donald J. Trump, Tony Schwartz
7,1
The Art of the... Donald J. Trump, To...
Okładka książki O zarządzaniu sobą. 10 Idei HBR. Richard E. Boyatzis, Clayton M. Christensen, Diane L. Coutu, Peter F. Drucker, Stewart D. Friedman, Sumantra Ghoshal, Daniel Goleman, Edward M. Hallowell, Heike Bruch, Robert S. Kaplan, Catherine McCarthy, Annie McKee, William Oncken Jr., Robert E. Quinn, Tony Schwartz, Donald L. Wass
6,9
O zarządzaniu ... Richard E. Boyatzis...
Okładka książki O zarządzaniu sobą Richard E. Boyatzis, Clayton M. Christensen, Diane L. Coutu, Peter F. Drucker, Stewart D. Friedman, Sumantra Ghoshal, Daniel Goleman, Edward M. Hallowell, Heike Bruch, Robert S. Kaplan, Catherine McCarthy, Annie McKee, William Oncken Jr., Robert E. Quinn, Tony Schwartz, Donald L. Wass
7,2
O zarządzaniu ... Richard E. Boyatzis...
Okładka książki Potęga pełnego zaangażowania James E. Loehr, Tony Schwartz
9,0
Potęga pełnego... James E. Loehr, Ton...

Bardzo dobra książka. Znajduje się w niej wiele rad, które można od razu wcielić w życie. Książka potrzebna na dzisiejsze, pandemiczne czasy.

Na duży minus - korekta - niestety w książce jest wiele błędów: brakuje liter na końcu słowa lub zdania są "dziwnie" przetłumaczone.

8/10

Recenzja dotyczy nowego wydania książki z 2020r. ( na portalu lubimyczytać jest jeszcze jej czerwona oprawa- nowa ma żółty kolor).

Gdybym miała określić motto tej książki jednym cytatem byłyby to słowa ' MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ"

Bardzo spodobało mi się całościowe spojrzenie na człowieka i jego efektywność. Ksiązka porusza zagadnienia związane z fizycznością (sen,...

Mogłaby być o połowę krótsza, jako wstęp do tej tematyki polecam.

Ta książka powinna być prezentem dla kazdego szefa. Może włąściciele otworzą w końcu oczy i zobaczą, jak osiąga się prawdziwy sukces, niekoniecznie kosztem życia prywatnego pracownika!

To jest niezła książka, tylko autorzy za często powołują się na pracę z Sony (ta wzmianka pojawiła się kilkadziesiąt razy, heh).
Miejscami, niestety, rozwlekła.
O połowę krótsza zebrałaby lepsze noty!

Kupując tę książkę, na podstawie tytułu "Taka praca nie ma sensu", spodziewałem się zupełnie innej treści. Ale nie, nie pożałowałem wydanych pieniędzy - wręcz przeciwnie! Ona zmusza do głębokiej refleksji nad priorytetami, sposobem pracy, balansem pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Zachęca do przeprowadzenia retrospekcji wydarzeń z własnego życia, zastanowienia się nad...

Książka porównywalna do Getting Things Done. Autor pokazuje równie przełomowe spojrzenie na produktywność osobistą. Zmieniła moje spojrzenie na zarządzanie czasem, a raczej energią.

Wartościowa książka, którą powinien przeczytać każdy kto interesuje się tematyką samorozwoju.

Dyskusje

• Audiobooki
  • Chcę w prezencie
  • Praca
  • PM learning
  • Do kupienia
  • Rozwój osobisty

Tony Schwartz Taka praca nie ma sensu! Cztery zapomniane potrzeby, które dodają energii do osiągania wspaniałych wyników Zobacz więcej