Jak robić biżuterię z drutu i koralików

Magdalena Szwedkowicz-Kostrzewa Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy rękodzieło
Skarbnica Wiedzy
biżuteria
rękodzieło
biżuteria

Moja opinia na: http://takieksiazki.blogspot.com/2015/05/jak-robic-bizuterie-z-drutu-i-koralikow.html

Na rynku można dostać - jak i przeczytać - zdecydowanie lepsze pozycje, niż ten poradnik. Jestem (można powiedzieć :P) weteranką pracy z biżuterią i ten poradnik jest dla mnie bezużyteczny. Jednak dla osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie rękodzieła może być bardzo pomocna. Ja czuję niedosyt.

Książkę w sumie dostałam w gratisie do zamówienia. Interesuję się biżuterią hand-made więc uznałam , że mogę trochę pomysłów podpatrzeć. Niestety nie ma tu informacji oraz porad jak robić ciekawsze wzory. Jak łączyć i z jakich elementów wykonywać naprawdę ciekawe kolczyki. Jednakże książka jest dosyć fajna, bo pokazała np jak ze zwykłego drutu zrobić kilka ciekawych...

Dyskusje

• 2011
  • Chcę w prezencie
  • Domowa biblioteczka
  • Utilities
  • Wymienię/Sprzedam
  • 52 książki (2011)

Dodaj cytat z książki Jak robić biżuterię z drutu i koralików