Pola chwały. O sławnych mężach

Jean Rouaud Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Współczesna Proza Światowa literatura piękna
Les champs d'honneure. Des hommes illustres.
830602494X
Ewa Wende
Państwowy Instytut Wydawniczy
rodzina autobiografia I wojna światowa II wojna światowa
Les champs d'honneure. Des hommes illustres.
literatura piękna
830602494X
Ewa Wende
Współczesna Proza Światowa
rodzina autobiografia I wojna światowa II wojna światowa
Inne

Okładka książki Literatura na Świecie nr 1/1992 (246) Bogdan Banasiak, André Breton, André Comte-Sponville, Jean Echenoz, Jean Marie Laclavetine, Philippe Lejeune, André Malraux, Jean-Patrick Manchette, Aleksandra Olędzka-Frybesowa, Georges Perec, Pascal Quignard, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Jean Rouaud, Cezary Rowiński, Wacław Sadkowski, Jean-Pierre Salgas, Tzvetan Todorov, Józef Waczków, Anna Wasilewska
0,0
Literatura na ... Bogdan Banasiak, An...