Metodyka działania asystenta rodziny. Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach w pracy socjalnej

Izabela Krasiejko Wydawnictwo: Śląsk nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7164-611-9
Śląsk
praca socjalna rodzina
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7164-611-9
praca socjalna rodzina

Książka jest świetna. Poszukiwałem literatury, która w przejrzysty i spójny sposób przedstawiała narzędzia TSR - w tej książce to odnalazłem. Nie tylko narzędzia są dobrze opisane, ale także przedstawiono ich przykładowe zastosowanie w różnych kontekstach. Serdecznie polecam!

• Pracowe: