Adaś i słoń

Ludwik Janion Wydawnictwo: Świat Książki literatura dziecięca
Świat Książki
literatura dziecięca
2008-01-01

Wszyscy w domu kochają tę książeczkę
bardzo poważne rozmowy Adasia i Słonia prowadzone wydawałoby się skomplikowanym, 'nadętym' językiem powodują, że dzieci chętnie korzystają z 'trudnych słów' żeby wymądrzać się na codzień.
Bardzo 'filozoficzne dysputy i naukowe dywagacje na cudownie błahe tematy rewelacyjnie odświeżają dorosłe spojrzenie na świat.

Znakomita książeczka opowiadająca o prostych sprawach w prosty sposób, a jednak na codzień wielu z nas nie dostrzega tej prostoty. Adaś prowadząc dialog ze swoim przyjacielem - Słońcem, ukazuje nam, źe my dorośli komplikujemy sobie świat, który dla dzieci jest wciąż jasny, czysty i nieskomplikowany. Polecam

• Dzieci 6+
  • Dzieciowe
  • Mikołaj
  • Książki mojej córeczki 👧🏼
  • 4 (może być)
  • Adaś - Dla dzieci i młodzieży
  • Agnieszka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Adaś i słoń