Hrabia Monte Christo

Aleksander Dumas Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Cykl: Hrabia Monte Christo (tom 1) klasyka
Le comte de Monte-Cristo
8320714885
Julian Rogoziński
Wydawnictwo Iskry
Dantes literatura francuska
Le comte de Monte-Cristo
Hrabia Monte Christo (tom 1)
klasyka
8320714885
Julian Rogoziński
Dantes literatura francuska

Oglądałem kiedyś film, myślałem że znam historię Edmunda Dantesa... Myliłem się! A ten klimat XIX wieczny...

Niesamowita, ponadczasowa, mądra i piękna literatura, jedna z najlepszych książek jakie czytałem.

Niestety zupełnie się w niej nie odnalazłam. Doceniam opowieść, jednak język bardzo się zestarzał.

Rewelacyjna książka, świetnie opowiedziana historia.

Książka wyższy poziom, wspaniała powieść, dramat, zemsta, i przebaczenie. Polecam wszystkim

Wciągająca ze wspaniałym klimatem wyższych sfer XIX wieku.

Wspaniała i wciągająca książka! Od historii Edmunda Dantesa nie jest łatwo się oderwać, tak że lekturę czyta się niemal jednym tchem. Książka jest bardzo dobrze zbudowana, gdyż ma wiele wątków, które się w niewymuszony sposób przeplatają. Dzięki temu dostajemy intrygującą powieść, która jednocześnie daje możliwość zajrzenia do ciekawego świata dziewiętnastowiecznego...

Jedna z najlepszych książek jakie do tej pory przeczytałam. Trudno porównać ją do innych, pochłania myśli, wprawia w zadumę, otwiera oczy. W momencie gdy skończyłam czytać, poczułam pustkę i smutek, że to już koniec. Doskonała!

wybitna, ponadczasowa

Wybitna!!!!