Wiesław Schier Wydawnictwo: WKŁ technika
WKŁ
technika

Prawdziwa biblia modelarstwa. Co prawda wiele z informacji i technik konstrukcyjnych zawartych w tej książce jest przestarzała, ale zasady aerodynamiki i ogólne zasady konstrukcyjne zawarte w tej książce, a w szczególności opisy budowy są wręcz bezcenne. Mało kto ma taki dar dydaktyczny jak Schier, a jeszcze węższemu gronu autorów udaje się przy tym tak inspirować rzesze...

Kolejna doskonała książka W.Schiera o modelarstwie lotniczym. Zaawansowane opisy i liczne zdjęcia, szczegóły konstrukcji modeli i ich wielokanałowego sterowania.

Książka zawiera wkładkę z planami modeli RWD-5 oraz RWD-9

• Hobby
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Miniaturowe lotnictwo