Miniaturowe lotnictwo

Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
1978-01-01
1978-01-01
technika

Prawdziwa biblia modelarstwa. Co prawda wiele z informacji i technik konstrukcyjnych zawartych w tej książce jest przestarzała, ale zasady aerodynamiki i ogólne zasady konstrukcyjne zawarte w tej książce, a w szczególności opisy budowy są wręcz bezcenne. Mało kto ma taki dar dydaktyczny jak Schier, a jeszcze węższemu gronu autorów udaje się przy tym tak inspirować rzesze czytelników

Kolejna doskonała książka W.Schiera o modelarstwie lotniczym. Zaawansowane opisy i liczne zdjęcia, szczegóły konstrukcji modeli i ich wielokanałowego sterowania.

Książka zawiera wkładkę z planami modeli RWD-5 oraz RWD-9

Książka zawiera wkładkę z planami modeli RWD-5 oraz RWD-9

Dodaj cytat z książki Miniaturowe lotnictwo