Listy od przyjaciela

Anthony Robbins Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-02-18
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

Dobra książką, którą można przeczytać. Najlepiej w empiku. Nie stracimy wiele czasu ani pieniędzy.

Według mnie autor w mistrzowski sposób zachęca do samorozwoju. Książka na pewno w jakimś stopniu pomoże w ciężkich chwilach. Jest to w pewnym sensie streszczenie "Obudź w sobie olbrzyma" dlatego serdeczniej polecam przeczytać więcej jego książek i dążyć do bycia lepszym

Książkę oceniam jako bardzo słabą. Kilka dobrze brzmiących historyjek o ludziach sukcesu, kilka cytatów z Biblii i z tradycji buddyjskiej, parę ćwiczonek i... człowiek jest jak nowy! Tak to nie działa...

Książka daje do myślenia, pozwala popatrzeć na siebie inaczej, daje wyzwania, bardzo motywuję do działania i do zmiany życia na lepsze. Polecam ją każdemu, a w szczególności osobą, które nie wiedzą jak ruszyć z miejsca i zawalczyć o swoje szczęście.

Tony Robbins w pigułce. Niewielka książka rozdawana przez niego za free razem z podarkami na dzien dziekczynienia, a zawierajaca kluczowe rzeczy o motywacji ktorych uczy na codzien. Prawie wszystko juz wiedzialem, ale i tu : repetition is mother of skills

• Rozwój osobisty
  • 2015