Enklawa

Ann Aguirre Wydawnictwo: Amber Cykl: Enklawa (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Enclave
dystopia postapokalipsa

Oficjalne recenzje i

Niewiarygodna postapokalipsa

Link do recenzji

Naczytalam sie duzo negatywnych opinii,ale pomimo tego przeczytalam ksiazke i musze powirdziec,ze jest to ciekawa
i pelna akcji wizja apokalipsy.
Czyta sie lekko i przyjemnie wiec chetnie siegne po kolejne tomy.

Mam wrażenie, że książka napisana przez nastolatka przez prosty język. Niektóre rzeczy nie trzymają się według mnie kupy, nie mają logiki. Jednak mimo to pomysł na książkę autor miał fajny przez jego pomysłowość dobrze mi się ją czytało. Mam wrażenie, że minusy wynikają z tego, że książka jest za krótka tak jakby autor starał się zmieścić na jak najmniejszej ilości stron.

Jest to jedna z najlepszych książek jakie kiedykolwiek przeczytałem. Wątek, postacie, akcja. Powieść jest świetnie napisana, i z każdym słowem chciałem przeczytać więcej. :D

„Znajdziecie tu wszystko, co najlepsze w bestsellerach Metro 2033 i Igrzyska śmierci” - z Metrem ma tyle wspólnego, że akcja części książki dzieje się w podziemiach. Książka lekka, szybko się czyta, ale to jedyne pozytywy. Zupełnie bez klimatu, wszystko opisane pobieżnie, płaskie postacie. Przeczytałem i zupełnie nie interesuje mnie co dalej się stanie w uniwersum. Na pewno...

starała się być metrem... miałam wrażenie, że jedynie była czymś na kształt

Jak na lekturę młodzieżową całkiem niezła mam nadzieję że kolejna część będzie tak samo ciekawa polecam

Nie sądziłam że ta książka mnie tak wciągnie po tylu latach. Przeważnie książki które są wydane po 2012 nie zawsze do mnie trafiają ale z tą było inaczej, pewnie w młodszych czasach by mi się mega spodobała. Mimo upływu lat tej książki, polecam ^^ .

Dno dna, historię z wojska mojego dziadka były lepiej przedstawione. Kto wymyślił świat , w którym rządzą dzieci! Ta historia pędzi jak moja niechęć do niej, czyli bardzo szybko, inicjacja, bum patrol walka i wygnanie, chociaż to akurat dobrze ,mniej czasu musimy spędzić ja czytając.

Okrutnie słaba książka.

Ufff...

Nigdy nie czytałam gorszej książki (ale nic straconego, ciągle wiele przede mną 😉).

Nie raz, nie dwa w ogóle nie rozumiałam zachowania bohaterów. Według mnie było po prostu głupie.
Dialogi były sztuczne, sceny walki tak nudne, że po prostu je pomijałam.
I jeszcze ten romans... Nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co.

Jedyny plus, jaki widzę w tej książce to sama...

1 238
  • Fantastyka