Czas nadziei

Sherryl Woods Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Słodkie Magnolie (tom 4) Seria: Harlequin Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Welcome to Serenity
literatura obyczajowa, romans
Anna Bieńkowska
Harlequin Kolekcja
przyjaźń magia gwiazdka Boże Narodzenie uczucia

Słodkie Magnolie o postaci, która w sumie nie jest Magnolią? Ba! Nie wywodzi się z Serenity? Byłam dosyć sceptycznie nastawiona do tej książki, zwłaszcza, że J. jest postacią, która nie występowała w serialu i jej obecność przyjęłam z wielkim zdziwieniem. No ale sprawdźmy, jak wyszło!

Pomijając Maddie, która skradła moje serducho już w serialu i jest moją ulubioną...

Chyba, jak do tej pory, najlepsza książka z serii Słodkie Magnolie. Zupełnie niespodziewana historia, którą bardzo przyjemnie się czyta i wciąga jeszcze bardziej w życie miasteczka Serenity. Pomimo opinii "lekkiej książki" autorka wplata, tak jak i w innych częściach serii, trudne tematy, nad którymi czasem warto się zastanowić.

Słodkie Magnolie (tom: 4)

• 2015
  • Woods Sheryl
  • Cykl : Słodkie magnolie (ebook)
  • Ebook
  • Romans
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Czas nadziei