Przemiana. Jak sprawić, by reszta twojego życia była jeszcze lepsza

Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
978-83-61732-38-9
MT Biznes
brian tracy przemiana poradnik psychologia biznesu
poradniki
978-83-61732-38-9
brian tracy przemiana poradnik psychologia biznesu

Początek książki bardzo mi sie podobał i wręcz zaintrygował. Autor w ciekawy i przystępny sposób porusza aspekty podniesienia własnej wartości, na swoim przykładzie pokazuje,że wszystko w życiu jest możliwe i może ulec zmianie w każdej chwili trzeba tylko zmienić swój sposób myślenia i nastawienie do życia. Bardzo pomocne w tym są też pytania autora i fakt,że w książce są...

Daje kopa, warto przeczytać!

• Samorozwój
  • Chcę kupić