Koszmarny Karolek i żer dla kawałożerców

Okładka książki Koszmarny Karolek i żer dla kawałożerców
Francesca Simon Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Koszmarny Karolek - żarty (tom -) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Koszmarny Karolek - żarty (tom -)
Horrid Henry's Hilariously Horrid Joke Book
Znak emotikon
2011-07-25
2011-07-25
Maria Jaszczurowska
Koszmarny Karolek dzieci kawały dowcipy

Za bajtla (tzn. kiedy byłam dzieckiem) ubóstwiałam Karolka i jego żarty. Nie wiem dlaczego dowcipy zawarte w tej książeczce nie wydały mi się specjalnie śmieszne. Może jestem po prostu już na nie za stara :D Mojej prywatnej grupie badawczej w wieku 7-12 książka bardzo przypasowała. A największą uwagą cieszyły się żarty o kupie ;)

"Co to jest zbalansowana(sic!) dieta? Po...

Żalosne żarty , chociaż uwielbiam Karola to z bólem nisko bardzo nisko oceniłem

• Z biblioteki
  • Literatura dziecięca
  • Youth
  • Książki z dzieciństwa
  • Do kupienia
  • 2015

Dodaj cytat z książki Koszmarny Karolek i żer dla kawałożerców