Wielki kłamca

Wydawnictwo: G+J
The Great Pretender
zdrada, małżeństwo, kłamstwo, romans
aniaxyz

Pełna emocji, oryginalna i zręcznie napisana powieść o ludzkich błędach i słabościach, ale także o potrzebie ich odkupienia i próbie ucieczki od życia ukształtowanego przez kłamstwa z przeszłości. W tym niezwykle wnikliwym dramacie rodzinnym, który powstaje, gdy wskutek niewłaściwych decyzji człowiek zaczyna prowadzić podwójne życie, nie ma bohaterów, którzy wychodzą cało z opresji.

Ameliuszka | 2015-03-30

Dawno nie czytałam książki, której historia tak by mnie pochłonęła. Opowiada o mężczyźnie, który żyje w 2 domach, ma 2 kobiety, 2 rodziny, wszystko w 1 czasie. Przerażające i brutalne. Pomału misternie utkana rzeczywistość zaczyna się kruszyć. Obserwujemy jak jedno wydarzenie, decyzja wpływa na inne osoby, jak jedna błędna decyzja może doprowadzić do nawet do końca. Zakończenie mrozi krew w żyłach.

gulinka | 2013-08-28
Przeczytana: sierpień 2013

Nie wiedziałam na ile ocenić książkę...
Dotarłam do końca tylko dlatego, bo skoro już zaczęłam... Jednak co kilkanaście stron, miałam ochotę odłożyć i już nie wracać. Spodziewałam się czegoś lepszego. Zdecydowanie nie powala, ale stylem, ani treścią. Czasami miałam poczucie, że wszystkie zdarzenia i cała historia jest tylko otoczką dla pikantnych scen seksu.

ceylonka | 2015-11-26
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 26 listopada 2015

Chwyta za serce... Ale nie Reginald, Tracy, Renee czy Frankilin - bo oni wszyscy są siebie warci. Szkoda mi dzieci Liv, Val i Denis, bo to dzieci zawsze najbardziej cierpią, kiedy rozpada się rodzina i fundament, na którym do tej pory się wspierały.

Dobra powieść, która daje do myślenia, pomimo że bohaterowie wystawiają naszą cierpliwość na wielką próbę...

Karina | 2015-05-29

Super książka! Polecam ;)

Ola0312 | 2016-11-02
Przeczytana: 04 maja 2016