Czy można tak żyć?

Tłumaczenie: Anna Idebska
Wydawnictwo: Święty Stanisław
9788374221979
religia

Książka ta powstała jako wierny zapis dyskusji z około setką młodych ludzi. Autor proponuje niezwykle, niepozbawione głębokich uzasadnień podejście do życia chrześcijańskiego. "Czy można tak żyć" przedstawia pasjonującą grę pytań i odpowiedzi pomiędzy księdzem Giussanim a młodymi ludźmi, zdecydowanymi na całkowite oddanie swego życia Chrystusowi i Tajemnicy, które Kościół nazywa "dziewictwem". Ta Bardzo szczególna książka świadczy o tym, że można rozważać własną egzystencję w sposób spontaniczny, szczery i z powagą oraz że może być ona pasjonującym doświadczeniem, które w powszechnej mentalności jest lekceważone czasami wręcz cenzurowane.

źródło opisu: Wydawnictwo św. Stanisława BM 2009

Eliza Orzeszkowa | 2012-07-11