Jak praktykować. Jak nadać życiu sens

Tłumaczenie: Joanna Grabiak
Wydawnictwo: Rebis
How to practice - the way to a meaningful life
83-7301-305-9
filozofia i etyka
dziewczyna84

Rozwój moralności, skupionej medytacji oraz mądrości traktujcie jako plan, którego ostatecznym celem jest osiągnięcie oświecenia, plan przypominający nam o najwyższym celu duchowej praktyki – przekształceniu naszego nastawienia w postawę pełną spokoju, współczucia, skupienia i mądrości. Zrozumienie owego planu stanowi samo w sobie część duchowej ścieżki i zbliża nas do głównego celu naszej podróży.

źródło opisu: Dom Wydawniczy REBIS 2002

źródło okładki: Dom Wydawniczy REBIS 2002