Córki łamią zasady

978-83-62478-34-7
Ewa Pater
dojrzewanie nastolatki

więcej Więcej

Carina Jurgensen, licealistka z temperamentem, córka bardzo bogatego potentata medialnego, łamie jedną z zasad córek celebrytów, która brzmi: „Nigdy nie rozmawiaj z dziennikarzami o swoich rodzicach”.
Lekkomyślnie upublicznia informacje na temat firmy swojego ojca i w konsekwencji zostaje przez niego odcięta od nieprzebranych zasobów pieniężnych. Zmuszona do radzenia sobie...

Druga część serii o córkach znanych osób, w większości poświęcona Carinie. Czytało się bardzo dobrze i szybko, polecam.

Ocena-dobra,ponieważ jest to lekka książka z morałem.Głównie dla nastolatek,ale dla rozluźnienia każdy może się pokusić,polecam ;)

Zabawne i ciekawe

Ilość stron: 312

To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam, a także pierwsza z serii o córkach.

Czyta się to bardzo dobrze. Bohaterkami są trzy nastolatki : Carina, Hudson, Lizzie. W tej części główną bohaterką jest Carina, której losy są bardzo ciekawe. Treść zawiera wątki psychologiczne z życia nastolatek. Można to czytać w każdym wieku, a nawet dla osób w wieku...

Ta książka bardzo mi się spodobała. Posiada ona morały i ciekawe inne rzeczy. Mimo, że te dziewczyny były mocno rozpieszczone (co trochę denerwowało) to jednak całkiem fajnie się ją czytało. Główna bohaterka się jednak zmieniła na nieco lepsze. Potrafiła docenić swoje "małe" kieszonkowe,bo 20$ na tydzień(ok.60zł). Przeciętnie w Polsce, nastolatkowie tyle dostawają nawet na...

Książka z serii " Problemy bogatych, rozpuszczonych panienek".
Rany, ile to ja się nacierpiałam, czytając tę książkę. Dzieci w Afryce głodują, w Iraku wojna, ale to przecież same drobnostki, nic nie znaczące problemy, gdyż główna bohaterka ma tylko 20 dolarów kieszonkowego. O MÓJ BOŻE ! Ludzie tragedia, apokalipsa normalnie -.-

Bardzo ciekawa i zajmująca książka, która ukazuje co pieniądze mogą zrobić z ludźmi. Naprawdę polecam.

• 2013
  • DKK
  • Młodzieżowe
  • Chcę w prezencie
  • 2014

Dodaj cytat z książki Córki łamią zasady