Joanna Usarek Wydawnictwo: R&S Publika biografia, autobiografia, pamiętnik
listy pamietnik autobiografia polskie
biografia, autobiografia, pamiętnik
83-901445-6-5
listy pamietnik autobiografia polskie

"Miłość i wolność są jak para koni w jednym zaprzęgu, Jeśli ściągnąć cugle jednemu dławi się drugi." - cytat z książki

Książka jest prawdziwym wezwaniem do lotu. Urzeka pięknem oraz autentycznością (duża część książki to fragmenty prywatnych listów powstałych w trakcie życia autorki). Co najbardziej dla mnie poruszające, jest wołaniem człowieka, który pragnie poznać...

• Literatura "dorosła"

Dodaj cytat z książki Patrz! Jest