An Illustrated History of the USA

usa historia stany zjednoczone
historia
angielski
usa historia stany zjednoczone

Bardzo przyjazny studentom podręcznik, napisany prostym językiem i zawierający najważniejsze informacje dotyczące historii Stanów Zjednoczonych od czasów kolonialnych, aż do drugiej połowy XX wieku. Kolorowe ilustracje i ciekawostki zachęcają do poszerzania zdobytej wiedzy, oraz uprzyjemniają lekturę. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym historią i kulturą Stanów...

Bardzo krótka historia USA, są tu wszystkie najważniejsze informacje, napisana ciekawie.

Rewelacyjnie opracowana historia USA zaprezentowana w doskonałej, przystępnej czytelnikom formie. Niezwykle przydatna, a wręcz obowiązkowa pozycja dla studentów filologii angielskiej. Polecam i czekam na Ilustrowaną Historię Polski :)

Na półkach: , , , , , ,

Świetnie opracowana i zilustrowana historia USA. Pisana dość prostym i zwięzłym językiem. Przystępna dla każdego studenta filologii angielskiej.

Sięgnęłam po tę książkę ze względu na wymogi nauczania, jednakże zachęcam innych do jej przeczytania. Napisana "prostym" angielskim, szybko i łatwo się ją czyta. Można też dowiedzieć się sporo ciekawostek o U.S.A. Polecam.

• Filologia angielska
  • Po angielsku