Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość

Okładka książki Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość Roxie Nafousi
Okładka książki Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość
Roxie Nafousi Wydawnictwo: Muza ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Muza
2023-10-11
2023-10-11

Roxie Nafousi objaśnia 7 kroków manifestacji by stała się rzeczywistością.

Roxie Nafousi objaśnia 7 kroków manifestacji by stała się rzeczywistością.

Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce zmienić coś w swoim życiu.
Zawsze sięgam po tego typu książki i mam ich na swoim koncie już kilka. Kiedy wiele lat temu odkryłam słynny "Sekret",moje życie faktycznie uległo powolnej zmianie i zaczęłam świadomie sama nim sterować. Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość pokazuje nam troszkę inny system sterowania swoją podświadomością. Opisuje 7 kroków jakich trzeba się nauczyć i wdrożyć w życie by przyciągnąć to, co by się chciało i odpychać to co złe. Autorka na własnym przykładzie krok po kroku opisuje metody działania i przybliża nam terminologię. Uświadamia nam, jak bardzo nasze emocje wpływają na nasze życie i uczy, że dzielą się one na nisko i wysokowibracyjne. Uczy nas świadomie sterować swoimi odczuciami tak, by te złe emocje przekuwać w te dobre. Jest to niezwykle wartościowy poradnik, który uważam za lekturę obowiązkową. Ja swoje efekty widziałam już po kilku dniach stosowania porad, więc śmiało mogę potwierdzić, że TO DZIAŁA!!! Chcesz mieć lepszą pracę? Znaleźć wartościową miłość? Udać się w podróż życia? To wszystko masz na wyciągnięcie ręki, musisz tylko w to wierzyć i zacząć stosować 7 kroków przyciągania lepszej przyszłości.
Książkę zdecydowanie polecam, a za egzemplarz dziękuję @wydawnictwomuza ❤️

Roxie Nafousi w swojej książce 'Manifestuj' ujawnia tajemnice manifestacji, wskazując na moc naszych myśli i ich wpływ na rzeczywistość. Książka przynosi siedem kluczowych kroków, które pomagają w spełnianiu marzeń, oparte na historiach znanych osobistości. Zrozumienie tej twórczej siły, prowadzenie pamiętnika pozytywności i praktykowanie wdzięczności to tylko niektóre z jej wskazówek. Dla początkujących i zaawansowanych w tematyce mindfulness, książka ta staje się przewodnikiem do odkrycia własnego potencjału i przekształcenia marzeń w rzeczywistość.

Pełna recenzja książki dostępna jest na stronie:

Ależ ja tej książki potrzebowałam! Każdy, kto interesuje się manifestacją powinien ją przeczytać. Książka jest cieniutka, ale wiedza w niej zawarta ogromna. Ja pochłonęłam ją w niecałe trzy dni, mimo tak solidnej dawki poważnych tematów. Książkę czyta się szybko, ale na pewno nie jest z tych „przeczytane i odłożone na półkę”, ze mną zostanie na długo i wiem, że dopóki nie osiągnę rezultatów będę ją czytać codziennie. Długo szukałam książki, która w rzetelny i przejrzysty sposób opowie mi na czym tak naprawdę polega manifestacja. To właśnie tutaj znalazłam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i odkryłam czym tak naprawdę jest manifestacja. Ogromnym plusem jest to, że autorka przedstawia realne wydarzenia i opowiada o historiach innych ludzi, którzy zaczęli przygodę z manifestowaniem, dzięki temu dużo łatwiej zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Na plus jest także styl autorki i tak zwany prosty język, zawsze miałam problem z czytaniem poradników, ponieważ treści tam zawarte były dla mnie niezrozumiałe i bardzo szybko mnie nudziły. Z manifestacją było tak samo - starałam się ją zrozumieć i zastosować, ale po kilku przeczytanych stronach nie wiedziałam o czym mówi autor. Roxie zrobiła to w genialny sposób, jestem totalnie zachwycona i zauroczona tym poradnikiem, dzięki niemu z satysfakcją i ogromnym zapałem przystąpiłam od razu do manifestacji. Już samo czytanie wywarło na mnie bardzo pozytywne odczucia, z ogromnym zaciekawieniem przekładałam kolejne kartki i zagłębiałam się w naukę, do tego stopnia, że kompletnie straciłam poczucie czasu.
Roxie przedstawia siedem kroków manifestacji, opisując dokładnie każdy z nich oraz tłumacząc na czym polega dany krok, myślę, że właśnie to jest potęgą tej książki. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to umiejętność przekazania tego wszystkiego w taki prosty sposób. To zdecydowanie mój poradnik numer jeden i będę go polecać każdemu, kto chciałby poznać czym tak naprawdę jest manifestacja. Według mnie jest to, encyklopedia i podręcznik wiedzy na temat świadomej i prawidłowej manifestacji.

Książka z Klubu Recenzenta serwisu „nakanapie.pl”.

"W niektóre dni możesz stwierdzić, że w obliczu szczególnie intensywnych uczuć strachu, smutku lub gniewu nie jesteś w stanie czuć wdzięczności za siebie, lub rzeczy w swoim życiu. (...) jeśli dzisiaj masz problem z wdzięcznością za własne życie, skup się na wdzięczności za coś uniwersalnego. Pamiętaj tylko: zawsze jest coś, za co można być wdzięcznym, jeśli tylko poświęcisz chwilę by się na tym skupić".

Roxie Nafousi jest nie tylko autorką ale przede wszystkim prowadzi warsztaty i na własnym przykładzie pokazuje jak siła manifestacji wpłynęła na jej życie. Posługując się 7 krokami m. in. pozbycia się lęków, określenia konkretnego celu, zamiany zazdrości w inspiracje czy też praktykowania wdzięczności, autorka opisuje w jaki sposób zacząć przygodę z kreowaniem swojej przyszłości. Dodatkowy plus za stosowanie zrozumiałego dla każdego języka i wypunktowanie dlaczego tak ważne jest pozbycie się ograniczeń które sami na siebie nakładamy. Na kartkach książki znajdziecie też ćwiczenia i miejsce na swoje zapiski do których w każdej chwili można zajrzeć.
I chociaż do poradników podchodzę raczej z dystansem a stwierdzenie że wszystko można sobie manifestować w głowie i to się spełni traktuje z przymrużeniem oka to jednak ta książka bardzo mi się podobała a z wieloma z 7 kroków w zupełności się zgadzam i na pewno będę starała się stosować je w praktyce 🥰

Chcesz by Twoje marzenia stały się rzeczywistością? Jest to możliwe…. Jeśli tylko popracujesz nad sobą… Roxie Nafousi w siedmiu prostych krokach uczy, jak zrozumieć sztukę manifestacji i stworzyć życie, o jakim zawsze się marzyło. Naucza jak uwolnić się od ograniczających nas przekonań i zwątpienia, które pojawiają się na drodze ku szczęśliwej przyszłości i pokazuje jak zacząć wprowadzać pozytywne zmiany w swojej codzienności. Dzięki temu niemożliwe stanie się możliwe.
Manifestacja marzeń to nie żadne czary-mary. To nie siedzenie z założonymi rękami i czekanie aż ziszczą się nasze marzenia. Jeśli ktoś myśli inaczej to niestety, ale jest w grubym błędzie. Manifestacja to przede wszystkim kroki, które podejmujemy by zmienić swoje myślenie, podejście do świata oraz działania mające za zadanie przybliżenie nas do urzeczywistnienia wyznaczonego celu. Autorka niniejszego poradnika podaje nam w prosty i zrozumiały sposób receptę na szczęście. Opowiada o krokach, które należy podjąć by cieszyć się wymarzonym życiem. Wystarczy tylko chcieć… Wystarczy tylko wkroczyć na odpowiednią ścieżkę…
Szczerze powiedziawszy jestem wdzięczna, że wydawnictwo powierzyło mi jeden z egzemplarzy tej książki do recenzji. To niezwykle wartościowy poradnik, który uczy jak osiągnąć sukces w życiu.

"Manifestuj. I przyciągaj lepszą przyszłość" to ciekawa i wartościowa książka, która wyjaśnia czym jest manifestacja oraz jak ją stosować.

Co ważniejsze, autorka zachęca nas abyśmy zaczęli lepiej o sobie myśleć i lepiej się do siebie zwracać. Nie wiem jak u was, ale u mnie w głowie zbyt często pojawiają się myśli, że sobie z czymś nie poradzę, że jestem beznadziejna czy niewystarczająca. Czy tolerowalibyśmy kiedy ktoś zaczął by się zwracać w taki sposób? Nie sądzę. Jednak ja (i zapewne wiele innych osób) mówi tak o samym sobie.

Dlatego bardzo podobało mi się jak autorka zachęcała nas aby zapisać lęki, które powstrzymują nas przed działaniem, a także zachęcała by mówić do siebie dobrze. A przynajmniej próbować, dopóki nie stanie się to dla nas naturalne.

Droga ku manifestacji została tutaj opisana w siedmiu krokach. Ma ona pomóc stworzyć sobie takie życie o jakim się marzyło.

Nie wszystko w tym tytule do mnie przemawia i nie we wszystko wierzę. Jednak i tak uważam, że jest to bardzo dobra książka, która zwraca uwagę na różne problemy i niektóre z rad czy wskazówek, jeśli je zastosujemy, mogą nam pomóc. Choćby w zwiększeniu pewności siebie.

Polecam!

"Z każdym wschodem słońca wstajemy jako ktoś nowy".

Uważam, że w tej książce tkwi moc. A my możemy z niej czerpać.
Na 222 stronach zmieściło się tyle wartościowych treści, że zasługuje na uznanie 👏

Czym jest manifestacja?
To proces przyciągania do swojej rzeczywistości tego, na czym nam zależy.

W towarzystwie autorki poznajemy istotę manifestacji i przerabiamy lekcje, które mogą realnie wpłynąć na zmianę naszego nastawienia, relację ze sobą oraz postrzeganie świata.

Weryfikujemy przekonania, którymi się kierujemy, zyskujemy więcej wiary w siebie, mobilizujemy się do działania.

Zagłębiamy się w nasze myśli, emocje, zachowania, w poczucie własnej wartości, dotykamy zagadnienia wątpliwości, strachu, zazdrości oraz odwagi, sukcesów i radości.

Dokonujemy wizualizacji, przechodzimy przez rolę uważności i docieramy do maksimum wdzięczności. Czerpiemy inspirację i wzbudzamy w sobie wysokie wibracje.

A to wszystko prowadzi nas do miejsca, w którym chcemy się znaleźć. I z pewnością prowadzi nas także bliżej siebie 🙏
Co więcej, jestem zdania, że wachlarz tych działań może wpłynąć niezwykle pozytywnie na całokształt naszego istnienia. To duże słowa, ale tak właśnie myślę 🤍

Mogę śmiało przyznać, że na ten moment "Manifestuj" zajęła naczelne miejsce w moich ulubieńcach z rozwoju osobistego 💫
Polecam dla osób zarówno początkujących w procesie samorozwoju, jak i tych, którzy są dłużej.

"Pamiętaj, wdzięczne serce to magnes dla cudów".

"Z każdym wschodem słońca wstajemy jako ktoś nowy".

Uważam, że w tej książce tkwi moc. A my możemy z niej czerpać.

Czym jest manifestacja?
To proces przyciągania do swojej rzeczywistości tego, na czym nam zależy.

W towarzystwie autorki poznajemy istotę manifestacji i przerabiamy lekcje,...

Czy wierzycie w moc przyciągania dobrych rzeczy?💕
Niektóre książki wpadają w Nasze ręce przypadkowo i do momentu, aż ich nie przeczytamy, nie wiemy jakie emocje w Nas wzbudzą. Zwłaszcza, jeśli są to poradniki o samorozwoju, miłości do siebie, manifestacjach itp, o których tak wiele się pisze i mówi w internecie.

"Manifestuj" jest praktycznym przewodnikiem, napisanym przystępnym językiem. Autora podkreśla jak wiele czynników ma wpływ na Nasze życie. Jak emocje dzielą się na wysokowibracyjne: radość, szczęście, spokój, wdzięczność, pewność siebie itd oraz niskowibracyjne: lęk, zazdrość, poczucie winy itp. Jak oddziaływują na to jak się czujemy, postrzegamy rzeczywistość, ludzi wokół i to co się Nam przytrafia. Manifestowanie, to styl życia, nawyki, które w dużej mierze kształtują Nasze życie. Umiejętnie kierując swoimi działaniami i emocjami możemy wiele osiągnąć. Dostrzegłam jak lęki i wątpliwości możemy przekuć w siłę i pokonywać swoje słabości dążąc do spełnienia marzeń. Czasem podświadomie boimy się czegoś, lecz strach tkwi w Naszych głowach. Ponadto, jak piękna i twórcza może być wdzięczność. Jej codzienne praktykowanie w stosunku do małych rzeczy, które się Nam przytrafiają, np. spacer, wschód słońca, pyszny obiad, spotkanie z przyjaciółką itp. Te wszystkie małe rzeczy czasem mogą Nas przybliżać do wielkich spraw. Pozostaje rownież kwestia tego co widzimy w internecie, na portalach społecznosciowych.To piekne, wyidealizowane życie innych, które często bywa pożywką dla zazdrości. Pamiętajmy, że nie wszystko co złote się świeci. Czasem trzeba nauczyć się odpuszczać. A to szalenie ważna umiejętność.
W życiu przeczytalam wiele motywacyjnych książek i z pełną świadomością, stwierdzam, że ta stanowi przepiękny i wartościowy przewodnik po życiu, tak aby żyło się Nam po prostu piękniej i obyśmy byli taką energią, którą chcemy przyciągać✌

Czy wierzycie w moc przyciągania dobrych rzeczy?💕

"Manifestuj" jest praktycznym przewodnikiem, napisanym...

Manifestacja pojawiła się na mojej drodze jakiś czas temu, zafascynowana tematem zaczęłam zagłębiać się w tej dziedzinie. Jako początkująca ciągle szukam nowych informacji i metod manifestacji. Ta książka to idealny wstęp do tematu, każdy początkujący się w niej odnajdzie. Opisuje ona sztukę przyciągania tego, czego pragniemy. Ukazuje ona, że możemy sami kreować swoje życie poprzez myśli, uczucia, przekonania i zachowania. Pozytywne nastawienie i skoncentrowanie na sukces to sposób na osiągniecie tego, o czym marzycie. Jednak trzeba pamiętać, że sama manifestacja bez działań nie przyniesie spełnienia marzeń.

Książka jest idealną lekturą dla osób początkujących lub chcących zapoznać się ze sztuką manifestacji. Jest napisana prostym językiem, każdy termin naukowy jest wytłumaczony w przystępny sposób. Książka urozmaicona jest w ćwiczenia, które wspierają proces nauki. Książka jest według mnie wstępem do całej sztuki manifestacji wiec, jeśli uważacie, że macie podstawową wiedzę w tej dziedzinie, ta książka nie jest dla was. Ta książka uzmysłowiła mi, jak nasze pozytywne nastawienie do życia ma ogromne znaczenie. Zamierzam nadal praktykować sztukę manifestacji i mam nadzieje, że osiągnę sukces w spełnianiu swoich marzeń.

• Psychologia l
  • Wspołpraca
  • Domowa biblioteczka
  • Pozytywność
  • Alchemia

Dodaj cytat z książki Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość