O roślinach w survivalu

Okładka książki O roślinach w survivalu Kornel Motyka
Okładka książki O roślinach w survivalu
Kornel Motyka Wydawnictwo: Koporabooks poradniki
poradniki
Koporabooks
2023-08-13
2023-08-13
survival bushcraft wojsko las leśnictwo zioła ziołolecznictwo użytkowanie lasu

Koporaknives profesjonalnie podszedł do swojego pierwszego "dziecka" i efekty tego widzimy w ww. pozycji.
Merytoryczna i kompletna książka dla amatorów i tych, którzy nie mieli do czynienia z roślinami mimo ogólnej wiedzy około survivalowej.

Potencjalny czytelnik może znaleźć w niej wszystko co potrzebne dla nowicjusza- od zastosowań kulinarnych określonych gatunków roślin, po te praktyczne jak na przykład tworzenie narzędzi z gałęzi konkretnych drzew.

Jako fan survivalowych aktywności serdecznie polecam książkę i życzę Kornelowi dalszych sukcesów w tym segmencie przekazywania wiedzy. Oby więcej, oby jeszcze lepiej. Niech autor potraktuje tą recenzję jako zachętę i sprzeda nam jeszcze jakiś ciekawy poradnik survivalowy w najbliższym czasie. :)

Pozdrawiam 10/10

Skończyłem czytać i zdecydowanie mogę polecić, zaznajomiłem się z wieloma książkami tego typu i zdecydowanie mogę tą polecić. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim konkretne podejście do tematu, dobrze opisane zastosowanie różnych roślin które bardzo często można spotkać w Polsce, od tych jadalnych przez te z dobrym wpływem na nasze zdrowie po takie które pomogą nam się wyleczyć z różnych chorób.
Polecam z czystym sumieniem!

Dodaj cytat z książki O roślinach w survivalu