Obietnica gangstera

Okładka książki Obietnica gangstera Anna Wolf
Okładka książki Obietnica gangstera
Anna Wolf Wydawnictwo: Akurat Cykl: Bracia Tarasow (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bracia Tarasow (tom 1)
Akurat
2022-03-23
2022-03-23

Na półkach: , , , , , ,

Ale to był smaczek💙 Ohh Dimitrij...
Książka pochłonęła całą mnie😻

Czytało mi się z taką lekkością i przyjemnością, że nawet nie zauważyłam kiedy to juz koniec.
Bardzo polubiłam głównego bohatera, miał w sobie te nutę tajemniczości, która mnie zaciekawiła i porywała, aż chce sie wiecej I wiecej😻
W tej książce nie mamy czasu na oddech, leci akcja za akcją - nooo rewelacja💚
Fajnie, że autorka daje nam możliwość przeczytania kilku rozdziałów oczyma innych postaci z poprzedniej serii... Dodaje to niezłej zabawy i pikanterii przepychanek słownych👍🏼🍀
Czytałam z zapartym tchem😍
Polecam!

Ale to był smaczek💙 Ohh Dimitrij...
Książka pochłonęła całą mnie😻

W tej książce nie mamy czasu na oddech, leci akcja za akcją - nooo...

Kolejny tom słynnej serii Anny Wolf jaką jest Rodzina Tarasow. Tym razem akcja opiera się na Dimitriwie,który sporo namiesza w życiu rodziny Tarasow a także w życiu pewnej młodej Riley.
„Kto,co,z kim i dlaczego ?” - Tego wam nie zdradzę,po prostu musicie sięgnąć po ten tom jeśli macie w planach przeczytać całą serię ! Jeśli lubicie porachunki mafijne,romanse ,pikanterię i …humor to ta seria Wam podejdzie,tak samo dobrze jak i mi. Gorąco polecam.

Obietnica Gangstera
Bracia Tarasow

Rodzina Tarasow znana z popularnej mafijnej serii powraca.

Władza, pieniądze, groźni mężczyźni, piękne kobiety i namiętność, której nie można się oprzeć.

Świat mafijny jest bezwzględny.
Dimitrij jest wolnym strzelcem, który za nic ma zarówno prawo, jak i reguły obowiązujące w przestępczym świecie.
Spotyka on na swoje drodze dziewczynę o imieniu Riley.
Kobieta traci ukochaną osobę i nagle musi zmienić całe swoje życie. Ale dlaczego? 🤔
Co takiego się wydarzyło? 🤔
W świecie mafii przemoc i brutalność są na porządku dziennym.
Miłość a nienawiści dzieli zawsze bardzo cienka linia.
Czy wielkie uczucie zmiękczy serce bezwzględnego i niebezpiecznego mężczyzny? 🤔
Czy ten mężczyzna jest zdolny o uczuć? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Książkę czyta się szybko. Historia Dimitrija mi się podobało. Autorka ma lekkie pióro, każda jej książki jest coraz lepsza. Ta seria jak dla mnie była świetna. Teraz z niecierpliwością czekam za następnym tomem.

Polecam Wam 😁.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki

Obietnica Gangstera
Bracia Tarasow

Rodzina Tarasow znana z popularnej mafijnej serii powraca.

Świat mafijny jest bezwzględny.
Spotyka on na swoje drodze dziewczynę o...

Dobrze się czyta. Podoba mi się. Polecam!

Dobrze się czyta. Podoba mi się. Polecam!

Jest to kolejny tom o braciach Tarasow. Z początku byłam ogromną fanką tej serii, ale z każdą częścią coraz mniej. Mam wrażenie, że to takie przedłużanie serii na siłę. Ta część nie przypadła mi do gustu. Nudziła mnie.

Mafia, świat bezwzględny, płatny morderca, zabójstwo a nawet kilka, tajemnice z przeszłości, nowe znajomości, zbiegi okoliczności, uczucia - to wszystko powoli podkręca akcję, wplata się w wątki, które wiążą ze sobą rodzinę Tarasow.

Bracia Tarasow - kim tak naprawdę są i czy podobieństwo fizyczne z nowym Tarasowem ma z nimi coś wspólnego? Jaką tajemnicę skrywa Dimitrij? Co powiąże go z Riley i czy pewne sprawy, nawet "zawodowe" można przebaczyć? Czy można zaufać komuś kto zabija na zlecenie? Czy ma w ogóle serce? Czy można rozdzielić życie prywatne od zawodowego, jakże różnego...

Autorka poświęciła dużo miejsca Dimitrowi Tarasow, który próbuje rozwikłać sprawę śmierci swojej mamy. Do tego dochodzą związki z rodziną, te wszelkie powiązania, trochę pogmatwane a może bardzo, no i wątek z Riley, która w pewnym momencie wkroczy w życie tej mafijnej rodziny ...

Coś tam się dzieje, raz powoli, raz szybciej i tak mija wieczór, może dwa na czytaniu książki. Zakończenie sugeruje ciąg dalszy, więc pozostaje sięgnąć po kolejną część i dowiedzieć się co się dalej wydarzy i co się kryje za takim a nie innym zakończeniem ...

Moja ocena: 10/10 😘

Mój opis:
„On zawsze dotrzymuje danego słowa…”. Wszyscy chyba już znają poprzednią serie o gangsterach - ale ta seria o braciach Tarasow jest kontynuacją a jednocześnie nową serią, która trzyma w niewiarygodnym napięciu!
Mężczyźni jak z rozkładówki magazynu, ale groźni jak niedźwiedź gryźli. Władza i pieniądze. Piękne kobiety i namiętność w tej serii - Tak, tak, tak!
W bezwzględnym mafijnym świecie wolny strzelec, który nie przejmuje się żadnymi regułami bo ma własne i dziewczyna, która traci najbliższa osobę w tragicznych okolicznościach. Ich drogi się skrzyżują, serca zabiją mocniej a krew w żyłach zapłonie, ale nie tylko z namiętności… Emocje wręcz sięgają zenitu!
Czy prawda ich połączy czy rozdzieli na zawsze? Chcecie wiedzieć? To przeczytajcie sami. Historia trzyma w napięciu i poraża jednocześnie. Miłego czytania 😉

Moja ocena: 10/10 😘

Mój opis:

Mój DNF. Przeczytałam połowę i porzuciłam. Nie wciągnęła mnie ta historia a rozdziały z perspektywy aż tylu osób mnie irytowały.

Zrobiłam sobie przerwę z mafijnymi książkami, jednak książki Autorki nie mogłam odpuścić . Bardzo fajna , dobrze się czyta.

Władza, pieniądze, groźni mężczyźni, piękne kobiety i namiętność, której nie można się oprzeć!
Książka już od pierwszych stron intryguje, co sprawia, że chce się poznać tę historię. Jednak akcja rozwija się dość powoli, a fabuła jest dość przewidywalna. Czy mimo to warto przeczytać tę powieść? Jak najbardziej, bo jest w niej coś, co sprawia, że nie jest w stanie się jej odłożyć aż do końca. Nie wiem, jak Anna Wolf to robi, ale i tak jej pozycje wciągają! Czytelnik przywiązuje się do bohaterów i z niecierpliwością wyczekuje zakończenia ich historii.

Szczególną uwagę przykuwa pojawiający się nagle przystojny Dimitrij Tarasov. Mężczyzna mocno tutaj namiesza. Natomiast Riley to dziewczyna, która uciekła do innego miasta, aby rozpocząć nowe życie. Czy jej się uda? Co się wydarzy, kiedy oboje niespodziewanie na siebie wpadną?

Autorka umiejętnie tworzy historię, którą czyta się szybko i z ogromną przyjemnością.

Więcej na: CzasoStrefa

• Mafia