Kobiety Henryka VIII

reportaż
Astra
2015-09-17
2015-09-17
Henryk VIII Historia Miłość Egzekucja Dynastia Tudorów Tudorowie Historia Europy

Interesujące historie kobiet, które łączy zainteresowanie Henryka VIII. Wydaje się, że autorka solidnie przygotowała się do napisania tej książki. Mnie do jej przeczytania zainspirował musical Six

Świetna książka opisujący historię kobiet, które pojawiły się w życiu króla Henryka VIII. Poznajemy życiorysy nie tylko sześciu żon władcy, ale także jego kochanek. Książka napisana została bardzo przystępnym językiem i czyta się ją jak świetną powieść obyczajową. Zachęcam do lektury wszystkich, którym np. spodobał się serial "Dynastia Tudorów " i chcieliby poznać prawdziwe losy kobiet, które na swej drodze spotkały Henryka VIII.

• Priorytet
  • Na mojej półce
  • Typ D: Literatura faktu
  • Popularnonaukowe
  • Średniowiecze i renesans
  • Książki do których wracam...
  • Tudowie i Wojna Dwóch Róż - historia&fikcja🥀

Dodaj cytat z książki Kobiety Henryka VIII