Art & Sing

Okładka książki Art & Sing
Anita Napora - Bieś Wydawnictwo: Pixieone Cykl: Muzykoterapia kliniczna (tom 1) Seria: Psychologia, Psychoterapia i Medycyna zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Muzykoterapia kliniczna (tom 1)
Psychologia, Psychoterapia i Medycyna
Art & Sing - Materiały do zajęć i warsztatów w muzykoterapii
Pixieone
2025-10-18
2025-10-18
Anita Napora-Bieś
warsztaty emisja głosu teksty kultury analiza interpretacja scenariusze wokalistyka motywy edukacja muzyczna muzykoterapia psychologia inspiracje propozycje nowości twórczość piękno umysłu psychoedukacja imponderabilia wnioski metody