rozwińzwiń

Data 1. wydania:
2017-09-02
9788380962064
Karolina Dwornik
manga yaoi dramat okruchy życia Romans Uczniowie/studenci Japonia Współczesność Shounen-ai/yaoi

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Na półkach: , , , ,

Bardzo przyzwoity tytuł. Nawet powiem więcej - bardzo dobry tytuł. I to nie tylko w kategorii gejowskich romansów. Jest to po prostu kawał dobrej obyczajówki o dorastaniu i szukaniu własnej drogi, z gejowskim romansem przy okazji. Bohaterowie są rozgarnięci, kreska jest prześliczna, a fabuła nie koncentruje się tylko wokół zagadnienia "kiedy i jak pójdą ze sobą do łóżka". Właściwie, relacji z sypialni to jest tutaj najmniej. Za to mamy może nie szczególnie głęboką, ale przyzwoitą historię dwóch chłopaków z dobrą psychologią postaci i skupieniem się na wnętrzu i przemianie w miarę upływu czasu. Zdecydowanie polecam wszystkim, których nie przeraża wątek MM. Ja jestem bardziej niż zadowolona.

Na półkach: , , , ,

Kupiłam ją, bo na pewnym forum były sprzeczne opinie na temat tej mangi.
A jaka jest moja?
Nie ma tutaj jakieś nie wiadomo jakiej głębi.
Jako yaoi jednak się wyróżnia. Mało jest scen, a więcej przemyśleń oraz relacji jednego z głównych.
Jak chce się trochę coś bardziej poważnego to można kupić. Dla mnie jest to lektura na raz.

Kupiłam ją, bo na pewnym forum były sprzeczne opinie na temat tej mangi.
A jaka jest moja?
Nie ma tutaj jakieś nie wiadomo jakiej głębi.

Dość mało typowego yaoi, raptem kilka scen. Więcej było o przeżyciach bohaterów.

Mało yaoi, dużo o relacjach międzyludzkich.

Mało yaoi, dużo o relacjach międzyludzkich.

• Manga
  • Komiksy / Manga