Głębia ostrości

Data 1. wydania:
2017-09-02
9788380962064
Karolina Dwornik
manga yaoi dramat okruchy życia Romans Uczniowie/studenci Japonia Współczesność Shounen-ai/yaoi

Kupiłam ją, bo na pewnym forum były sprzeczne opinie na temat tej mangi.
A jaka jest moja?
Nie ma tutaj jakieś nie wiadomo jakiej głębi.
Jako yaoi jednak się wyróżnia. Mało jest scen, a więcej przemyśleń oraz relacji jednego z głównych.
Jak chce się trochę coś bardziej poważnego to można kupić. Dla mnie jest to lektura na raz.

Kupiłam ją, bo na pewnym forum były sprzeczne opinie na temat tej mangi.
A jaka jest moja?
Nie ma tutaj jakieś nie wiadomo jakiej głębi.

Mało yaoi, dużo o relacjach międzyludzkich.

Mało yaoi, dużo o relacjach międzyludzkich.

Dość mało typowego yaoi, raptem kilka scen. Więcej było o przeżyciach bohaterów.

Enjo Głębia ostrości Zobacz więcej