Miłosne tajemnice

Okładka książki Miłosne tajemnice
Julia Quinn Wydawnictwo: Amber Cykl: Bridgertonowie (tom 4) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2002-07-02

więcej Więcej

1983

To chyba najlepsza ( jak dotąd) książka z tej serii. Historia Penelopy okazuje się dość ciekawa. wiadomo, że całość jest niesamowicie przewidywalna, ale czytało mi się to najlepiej.

Uwielbiam ta serie, z początku myślałam ze historia Penelopy będzie nudna, jednak bardzo się pomyliłam. Pokochałam ja wręcz :-))

Czwarty tom o Bridgertonach.

Po tak długiej przerwie od romansów historycznych, sięgnęłam po "Miłosne tajemnice" , bo zawsze lubiłam ten cykl. I dalej lubię.

Penelope Featherington ma dwadzieścia osiem lat i nie dostała żadnej propozycji matrymonialnej. Razem ze swoją przyjaciółką Eloise straciły nadzieję na małżeństwo.

Na sezon do Londynu przyjeżdża Colin, brat...

Dawno nie umiałam określić, która książka jest moją ulubioną. Teraz bez zastanowienia mogę wskazać palcem :))) Świetna, lekka, trzymająca mocno przy sobie czytelnika książka, która da dużo radości i przyjemności podczas lektury. Od razu po skończeniu miałam ochotę przeczytać jeszcze raz, to chyba coś świadczy :)

Ta książka była niemiłosiernie nudna. Rzadko sięgam po romanse historyczne, ale zapoznałam się już z "Ktoś mnie pokochał" tej samej autorki, którą całkiem nieźle mi się czytało, więc sięgnęłam po następną część i to... był błąd. Dlaczego? Zacznę od bohaterów, którzy są kiepsko zarysowani. Rodzina Bridgertonów jak zawsze przedstawiona jest w mega wyidealizowany sposób, ale w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie nudna.

Przeczytałam tą część i nie żałuję ale, na razie jest chyba najmniej ciekawą opowieścią o Rodzinie Bridgertonów. Ponieważ chcę przeczytać całą sagę, to czytam po kolei, ale wczęsniejsze bardziej mnie wciągnęły, dlatego ocena 6

Kolejna część zmagań rodziny Birdgetonów. Tym razem swoje szczęście będzie odnajdywał Colin, niespokojny duch i zaprawiony podróżnik. Gdy po latach wraca z kolejnej wyprawy, nawet nie przypuszcza, że to w Anglii czeka na niego przeznaczenie.

Penelopa jest długoletnią przyjaciółką rodziny Bridgertonów, która powoli wchodzi w stan staropanieństwa, z czym jest już pogodzona.
Colin dawniej wyznał z uporem, że przenigdy nie ożeni się z Penelopą Featherington...
Czy tych dwoje jednak połączy los i czas? To nie jedyne pytanie, na które odpowiedź została skryta wśród kart książki ;)

Książka jest o tym, że jak nagle chcesz przelecieć przyjaciółkę to się z nią ożeń. Serial dobrze się ogląda, ale książki są przerażająco słabe nawet jak na historyczne romansidła,

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1 175
  • 2021