Miłosne tajemnice

Julia Quinn Wydawnictwo: Amber Cykl: Bridgertonowie (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Romancing Mister Bridgerton
Aleksandra Jagiełowicz
Amber
Romancing Mister Bridgerton
Bridgertonowie (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Aleksandra Jagiełowicz

Przeczytałam tą część i nie żałuję ale, na razie jest chyba najmniej ciekawą opowieścią o Rodzinie Bridgertonów. Ponieważ chcę przeczytać całą sagę, to czytam po kolei, ale wczęsniejsze bardziej mnie wciągnęły, dlatego ocena 6

Kolejna część zmagań rodziny Birdgetonów. Tym razem swoje szczęście będzie odnajdywał Colin, niespokojny duch i zaprawiony podróżnik. Gdy po latach wraca z kolejnej wyprawy, nawet nie przypuszcza, że to w Anglii czeka na niego przeznaczenie.

Penelopa jest długoletnią przyjaciółką rodziny Bridgertonów, która powoli wchodzi w stan staropanieństwa, z czym jest już pogodzona.
Colin dawniej wyznał z uporem, że przenigdy nie ożeni się z Penelopą Featherington...
Czy tych dwoje jednak połączy los i czas? To nie jedyne pytanie, na które odpowiedź została skryta wśród kart książki ;)

Książka jest o tym, że jak nagle chcesz przelecieć przyjaciółkę to się z nią ożeń. Serial dobrze się ogląda, ale książki są przerażająco słabe nawet jak na historyczne romansidła,

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niestety ta pozycja to według mnie Najsłabsza z cyklu. Zachowanie Colina strasznie mnie irytowało.Reszta książek na zdecydownie lepszym poziomie.

Historia Penelope i Colina byłą dosyć przewidywalna i troszkę nudna. Spodziewałam sie czegoś lepszego z przytupem. Być może autorce zabrakło pomysłu. :)

Jak dla mnie to najlepsza część, szkoda że niestety Netflix w pierwszym sezonie serialu zdradził tak wszystko.

Myślę, że trzy podobne w treści książki były wystarczające. Ta już mi się trochę ciągnęła. Chciałam, żeby się skończyła. Ale poziom podobny do pozostałych części.

Colin

Urocza! Jak już mnie wciągnęła, to nie mogłam odłożyć. Niestety, ponieważ jest to już czwarta część sagi, nie udało mi się zignorować powielanych schematów. Na szczęście bohaterowie nadal wkradają się do serca, więc koniec końców ulegam i czytam z zapartym tchem.

Dyskusje

1 049