Utwory żebrane. Powrót z dna

Piotr Jastrzębski Wydawnictwo: Faktoria Spółdzielnia Socjalna Zielonka biografia, autobiografia, pamiętnik
Faktoria Spółdzielnia Socjalna Zielonka
nałogi opowiadania dziennik wykluczenie bezdomność alkoholizm narkomania praca za granicą "Z dna"
biografia, autobiografia, pamiętnik
2020-09-05

Okładka książki Programista, nr 8 (87) / 2019 Łukasz Bartosik, Robert Jaremczak, Piotr Jastrzębski, Jakub Kozioł, Monika Malinowska, Redakcja magazynu Programista, Wojciech Sura, Piotr Szulc, Paweł Zakrzewski
Ocena 10,0
Programista, n... Łukasz Bartosik, Ro...

1925
1909

Dziękuję, Iwonko :))

Mam duży problem z napisaniem recenzji.
Książkę dostałem od bardzo mi bliskiej osoby i jak tu teraz napisać, że...

Czy takie książki są potrzebne ?
I komu ?

Pierwsze dwie części to wynurzenia menela. Menel opisuje swoje menelskie życie, swoich menelskich kumpli i osobiste menelskie sposoby na przetrwanie.
Można się dowiedzieć wielu ciekawych...

Książkę czytałem długo, ale nie że była przeraźliwie nudna. Przeciwnie, z każdą przewróconą kartką kibicujemy głównemu bohaterowi, który zaczyna dzień od kawy, a marzy o zwykłych kapciach aby zacząć normalne, poukładane życie.
Utwory żebrane to swego rodzaju biografia, przewodnik czy poradnik jak przetrwać, jeśli znajdziemy się na życiowym zakręcie. Mówiąc wprost, jeśli...

Obecnie na rynku wydawniczym dostępnych jest wiele przeróżnych bestsellerów cieszących się niemałym zainteresowaniem. Wiele z nich dzięki umiejętnej promocji i chwytom marketingowym udaje się pozyskać grono czytelników, lecz czy każdy bestseller zasługuje na uwagę? Czy każdy z nich potrafi wnieść do życia przeciętnego czytelnika wartościową treść?

"Utwory żebrane..." to...

Na półkach: , , , , ,

Piszę nieskromnie, z dumą i ogromną radością ogłaszając fakt, iż kilka dni temu nakładem Spółdzielni Socjalnej "Faktoria" ukazała się kolejna książka Piotra Jastrzębskiego zatytułowana "Utwory żebrane. Powrót z dna".

To także dla mnie szczególny moment, bowiem za sprawą współpracy z puławskim dziennikarzem mogłam podjąć się redakcji i korekty tejże.

Piotrze, dziękuję za...

• Z autografem