BÓG. Nic mniej, nic więcej

Okładka książki BÓG. Nic mniej, nic więcej
Dominika Radwańska Wydawnictwo: DOMINIKA RADWAŃSKA nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
DOMINIKA RADWAŃSKA
2020-09-12
2020-09-12
bóg rozwój świadomości duchowość nondualizm wolność prawda psychologia psychoterapia teologia

Co mogę napisać? Wielkie gratulacje dla autorki. Książka porusza temat relacji człowiek - istota wyższa, jakbyśmy jej nie nazywali. "Bóg. Nic mniej, nic więcej" to z pewnością nie jest książka do przeczytania i odłożenia na półkę, a taka, do której się wraca, robi z niej notatki.
Polecam gorąco, mnie osobiście tak wciągnęła, że jak zacząłem czytać, to nie mogłem przestać,...

• » duchowość
  • Rozwój duchowy