Wielka Korona Tatr. Przewodnik wspinaczkowy po 14 ośmiotysięcznikach tatrzańskich

Andrzej Marcisz Wydawnictwo: Bezdroża turystyka, mapy, atlasy
Bezdroża
turystyka, mapy, atlasy
2020-08-12

Okładka książki 15 Krzysztof Belczyński, Maciej Ciesielski, David Kaszlikowski, Bogusław Kowalski, Jacek Kudłaty, Wojciech Kurtyka, Andrzej Marcisz, Piotr Michalski, Artur Paszczak, Paweł Pustelnik, Piotr Pustelnik, Jakub Radziejowski, Robert Sieklucki, Andrzej Wilczkowski
6,8
15 Krzysztof Belczyńsk...

Książka-przewodnik, solidnie opracowana i napisana. Jeśli ktoś planuje przygodę z tatrzańskimi ośmiotysięcznikami będzie to dla niego odpowiednia pozycja. Nie polecam osobom, które jedynie chcą poczytać o idei, ponieważ książka składa się głównie z opisów tras oraz informacji praktycznych, które dla osób niewspinających się będą po prostu nudne.
Jeśli macie w planach...

• Góry