Skrzydlata husaria. Historia polskich lotników bombowych

Okładka książki Skrzydlata husaria. Historia polskich lotników bombowych
Łukasz Sojka Wydawnictwo: Znak Horyzont historia
historia
Znak Horyzont
2020-11-25
2020-11-25
lotnictwo bombowce kampania wrześniowa

Bardzo ciekawe spojrzenie na temat wydawało byś się dość już sztampowy, przede wszystkim chodzi tu o łosia. Tymczasem autor świetnie opisuje zarówno walki czy sprzeczki polityczne ale też codzienne życie lotników. Świetna książka.

Dodaj cytat z książki Skrzydlata husaria. Historia polskich lotników bombowych

Ciekawostki historyczne