ROZWIŃ ZWIŃ

Wyróżniona opinia i

Sprzedawca

przeczytanych książek 317 napisanych opinii 200

Na półkach: , , , , ,

Twórczość autorstwa Pana Krzysztofa Domaradzkiego jest mi znana bardzo dobrze ze wcześniejszych jego przeczytanych książek części cyklu powieści kryminalnej o Komisarzu Tomku Kawęckim.

Pan Krzysztof Domaradzki jest młodym pisarzem lubiącym zaskakiwać wciąż swojego czytelnika, a może dzięki temu lepiej może, on przedstawić jak wygląda z jego punktu widzenia współczesny...

Trochę inny kryminał ale nie znaczy ,że nieciekawy bo fajnie się czytało . Zakończenie pospolite ale jak się wczytacie to jednak coś w tym jest.

Boże, jak ja się męczyłam czytając tę książkę... Była po prostu nudna, ciągnęła się niemiłosiernie, myślałam, że chociaż zakończenie mnie zaskoczy, jak bardzo się myliłam... Nie warto, jak dla mnie starta czasu.

"Sprzedawca" Krzysztofa Domaradzkiego to niesamowicie ciekawe studium przypadku pewnego psychopaty, ukrytego w wielkim świecie biznesu. Poznajemy tu od kuchni specyfikę wyższych sfer korporacji i życia na najwyższym poziomie i tego, jak wiele ludzie są w stanie poświęcić, aby ten poziom utrzymać.
Kacper Berger to odnoszący na co dzień sukcesy młody biznesmen, którego celem...

Kacper Berger jest dążącym do jak największego majątku mężczyzną o nietypowych upodobaniach i pasjach. W pewnym momencie jego życie zbacza z określonego toru, a młody finansista zaczyna popełniać coraz więcej błędów, które skrupulatnie zaczyna śledzić komisarz Maria.
Po przeczytaniu tej książki mam bardzo mieszane uczucia. Za dużo w niej rozważań głównego bohatera, co...

Szczerze mówiąc nie skonczylam tej książki. Dałam sobie spokój po około 300 stronach . Nie znalazłam tu kryminalu, ani akcji na które liczyłam. Moze później się rozkrecila, jednak nie miałam ochoty już tego sprawdzać. Czytanie cały czas o pracy w korporacji, spoko można, jednak nie na zasadzie, że zajmuje to dokolo 90 procent książki, a około 6 procent to imprezy. Jak...

Nie do końca umiem ocenić tę książkę. Przyznam, że początek bardzo mi się podobał, ale później trochę zaczęło mnie to wszystko męczyć. Z drugiej strony powieść pokazuje wiele ciekawych schematów, funkcjonowanie biznesów i ludzi, którzy nimi zarządzają.
Koniec końców uznaję, że to niezła powieść, która potrafi zainteresować.

Solidna ale zakończenie było oczywiste już od początku. Bez efektu wow ;)

ciekawy sposób opisu - z perspektywy mordercy, jednak sama książka mnie nudziła

Super książka! Bardzo dobrze wymyślona historia. Wciąga. Budzi wiele emocji. Nie jest to zwykły kryminał:) Polecam mega!! Warto przeczytać

• 2020
  • 2021