Jestem alkoholikiem

Ridero IT Publishing
alkoholizm uzależnienia rodzina związki problemy motywacja
inne
alkoholizm uzależnienia rodzina związki problemy motywacja

Świetna ksiązka. Pozwala na spojrzenie na problem od środka. Dobrze napisana, świetnie się czyta. Pełna refleksji. POLECAM KAZDEMU!

Najprawdziwsze i najszczersze książki wcale nie muszą być długie. Czasami w kilku zdaniach da się przekazać więcej bólu i emocji, niż pisząc całe tomy sztucznych opowieści. Książka poruszająca i pomagająca zrozumieć z czym osoby uzależnione się zmagają.
Jedynym minusem książki jest to, że często pojawiają się w niej błędy, na które wydawca mógł jednak zwrócić uwagę.

Książka „Jestem alkoholikiem” jest dowodem na to, że można pomimo wielu popełnianych błędach, pomyłkach zawalczyć o siebie i swoje życie z pozytywnym efektem. Autor przedstawia swoje emocje, które towarzyszyły mu w ciężkiej drodze do trzeźwego życia. Książka może służyć jako motywator w drodze do trzeźwego życia, jest pełna autentycznych przeżyć autora. Polecam zarówno dla...

Ta książka jest prawdziwa. To pierwsza myśl, która pojawiła mi się w głowie przy czytaniu. Nie da się wymyślić takich emocji, nie da się wykreować tych wydarzeń bez przeżycia ich. Pomimo prawdopodobnego podobieństwa z przeżyciami innych uzależnionych osób i tak jest indywidualna i jedyna. Emocje, odczucia, szczegóły, szczere do bólu nawet krępujące elementy,...

• E-book
  • 2020
  • Do kupienia w pierwszej kolejności
  • Must Have
  • Czekaja na recenzje