Miłość mnie zna. Pisma duchowe Marcela Vana

L'Amour ne peut mourir
religia
2012-01-01
wiara duchowość chrześcijaństwo droga dziecięctwa bożego katolicyzm marcel van mała tereska religia święta Teresa od Dzieciątka Jezus Wietnam redemptoryści

Na półkach: , , , ,

Trylogia pism Marcela Vana wywarła na mnie ogromne wrażenie. Książki te, obok "Dziejów duszy" św. Teresy od Dzieciątka Jezus, wpłynęły w sposób znaczący na mój sposób przeżywania wiary i moją relację z Bogiem. To właśnie Mały Van i Mała Tereska uczą mnie dziecięcej ufności i oddania dobremu Bogu :) Z serca polecam!

• Wiara
  • Przeczytane kiedyś