Kup teraz - 14 ofert w cenie od 17.35 zł do 31.46 zł

popularnonaukowa dziecięca
Patrycja Zarawska
Everest góra himalaizm

Na półkach: , , , ,

Historia dwóch podróżników, którzy zdobyli "Dach Świata".

Edmund Hilary i Tenzing Norgay jako pierwsi dokonali tego, czego wielu śmiałków przed nimi, starało się zrobić na przestrzeni wielu lat. Ich droga ku zdobyciu najwyższego szczytu świata zaczęła się od marzenia. Dziecięce pragnienia stopniowo zamieniały się w próby zdobycia kolejnych szczytów, by w końcu, stanąć...

• 2020
  • 2019
  • Mikołaj
  • Maks
  • Alonka posiada (na przyszłość w piwnicy)
  • Do kupienia
  • 2021