Choinka cała w śniegu

Joanna Szarańska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Cztery płatki śniegu (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska święta prezenty magia Boże Narodzenie
Cztery płatki śniegu (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska święta prezenty magia Boże Narodzenie

Nie porwała już aż tak jak pierwsze dwie części, ale wciąż piękna, ciepła, momentami zabawna, do serca przytul historia.

Cudowna! Mega wzrusz na opowieści o losach Krzysia... Wątek Wacława Malinowskiego i oddzyskanego wnuka ❤️
I najpiękniejsze słowa do czytelnika...

"Dopóki sama nie zostałam mamą, nie wiedziałam, że można aż tak kochać"! ❤️

Joanna Szarańska pięknie zakończyła serię o mieszkańcach z ulicy Weissa..

Oj, nie wiedziałam, że to trzeci tom cyklu!
Uświadamiała mi to dopiero autorka w liście do czytelników.
Brak tej wiedzy nie przeszkodził mi we wzruszeniu i wyczarowaniu świątecznego nastoju.
Sympatyczna historia.

Trzecia i ostatnia część cyklu "Cztery płatki śniegu".
Akcja ponownie rozgrywa się w okresie przedświątecznym oraz w Wigilię. Po raz kolejny odwiedzamy mieszkańców Weissa 5. Mimo tej powtarzalności nie jest nudno.
Marzena po narodzinach synka chce mu dać wszystko to czego nie mogła ofiarować starszej córce popadając przy tym ze skrajności w skrajność. Zuzanna natomiast...

Bohaterami powieści są mieszkańcy bloku przy ulicy Weissa. Poznajemy Zuzannę Fijus, którą pochłania.... instagramowe wyzwanie świąteczne. Znacie to? Anna Jurczyk to kobieta, która po rozwodzie z mężem Waldemarem, ogromnym dusigroszem, układa swoje życie na nowo z Felicjanem.
Kalina to mama, żona i ... prywatny detektyw, którą tak poruszy historia pewnej dwójki małolatów,...

Joanna Szarańska to autorka książek pozytywnie zakręconych. Jej twórczość jest mi znana z serii o Zojce oraz corocznej świątecznej opowieści z ulicy Weissa w Kalwarii Zebrzydowskiej. "Choinka cała w śniegu" to zaproszenie z roku 2019, przyjęłam je nieco później :)

Marzena, Anna, Zuzanna i Monika, czyli cztery przyjaciółki z Weissa 5 mają spotkać się na plotkowaniu w...

W ogóle mnie nie wprowadziła w świąteczny nastrój. Szkoda że pisana w taki sposób, że historie bohaterów się przeplatają i książka nie jest podzielona na rozdziały, tylko na bohaterów.

No i koniec serii. Będzie mi tych opowieści brakować. Ta część postanowiłam czytać powoli żeby na dłużej mi starczyła.
Ta książka również była ciekawa. Postacie się rozwijają pojawiają się nowi bohaterowie. Miło było czytać tą opowieść.
Polecam wam tą książkę.

Niestety- mocno średnia. Dużo bohaterów, przez co książka jest mało spójna.

Na półkach: , , , , ,

Historia przejmująca, ciekawa opowiadająca o mieszkańcach bloku Weissa i perypetiach kilka rodzin.
Klimat świąteczny wprowadza książka,w miły nastrój nastraja,o Świętach Bożego Narodzenia,pachnącej choinki i iskrzących się bombek.
Pokazuje co jest naprawdę ważne, że w ten magiczny, wyjątkowy czas powinniśmy być razem w święta, nikt nie powinien być sam.
Okładka piękna...

• Świąteczne
  • Legimi
  • Przeczytane w 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Choinka cała w śniegu