Zakazana miłość

romans miłość
literatura obyczajowa, romans
9788381195522
romans miłość

Przewidywalność to cecha, która charakteryzuje tę książkę. Dla mnie ilość "słodyczy" z ust głównych bohaterów jest niepotrzebnie nadużywana. Sam pomysł miłości dwojga osób o znacznej różnicy wieku pomaga zrozumieć i zaakceptować związek. W konsekwencji druga część książki przeczytana dość szybko co nie oznacza dużego zainteresowania a bardziej chęć szybkiego skończenia aby...

Dodaj cytat z książki Zakazana miłość