Magia rodzicielstwa

Hedvig Montgomery Wydawnictwo: Buchmann poradniki dla rodziców
Beata Jurak
Buchmann
wychowywanie dzieci macierzyństwo psychologia
poradniki dla rodziców
Beata Jurak
wychowywanie dzieci macierzyństwo psychologia

Krótkie streszczenie sensownych pozycji o rodzicielstwie

Czytając poradniki o rodzicielstwie lubię czuć, że to co czytam ma jakiś sens. Kiedy zabrałam się za "Magię Rodzicielstwa" Hedvig Montgomery ogarnął mnie niepokój. Wszystko to za sprawą zdania, które napotkałam już na ósmej stronie - "przedstawię ci s i e d e m p r o s t y c h k r o k ó w, które pozwolą ci zostać idealnym rodzicem". Za chwilę pojawiła się jednak...

• Domowa biblioteczka
  • Przeczytane w 2019 roku
  • Dzieci
  • Mądrości wychowawcze
  • Dla rodziców
  • Biblioteka Jaraczewo
  • Parenting

Dodaj cytat z książki Magia rodzicielstwa