Krwawi władcy i wredne królowe

Okładka książki Krwawi władcy i wredne królowe Terry Deary
Okładka książki Krwawi władcy i wredne królowe
Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Krwawe rewolucje Terry Deary, Philip Reeve
Ocena 7,1
Krwawe rewolucje Terry Deary, Philip...
Okładka książki Nieznośna natura Nick Arnold, Tony De Saulles
Ocena 6,8
Nieznośna natura Nick Arnold, Tony D...
Okładka książki Sakramencki sarmatyzm Małgorzata Fabianowska, Małgorzata Nesteruk
Ocena 6,2
Sakramencki sa... Małgorzata Fabianow...

Szkoda, że książka ta traktuje tylko o władcach Wielkiej Brytanii, a nie także z innych części Europy i Świata. Dużo ciekawostek dowiedziałem się o królach i królowych z tego kraju, a o wielu nawet nie słyszałem, więc czegoś interesującego się dowiedziałem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czytałam tą książkę wiele lat temu, ale pamiętam, że jakoś mnie na kolana nie rzuciła. Uznałam ją za najsłabszą z całej serii.
Ale nadal jest b. bardzo ciekawa! I trochę zabawna.
Polecam.

Ale nadal jest b. bardzo ciekawa! I trochę zabawna.
Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

William, William, Henry, Steven, Henry, Richard, John...

Pomaga zapamiętać kolejność Angielskich monarchów.

William, William, Henry, Steven, Henry, Richard, John...

Pomaga zapamiętać kolejność Angielskich monarchów.

Ciekawa książka.

Ciekawa książka.

Na półkach: , , , , ,

Super książka. Czytałam ją 2 razy i za każdym razem świetnie się bawiłam. Książka przekazuje dużą wiedzę w humorystyczny sposób .
Miłego Dnia

Miłego Dnia

Całkiem spoko.

Całkiem spoko.

1920

Fajna pozycja, ale w sumie bardzo angielskocentryczna w opór.

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

Fajna pozycja, ale w sumie bardzo angielskocentryczna w opór.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przegląd władców angielskich przedstawiony w krótkich humorystycznych i czasami drastycznych historyjkach. Książka kierowana jest do młodego odbiorcy i obfituje w zabawne rysunki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Krótka lekturka dla sprawgnionych ciekawostek historycznych - szczególnie chyba dla maturzystów ;).

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka opisuje Brytyjskich władców i władczyń.

Ta książka opisuje Brytyjskich władców i władczyń.

• Historia
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • Strrraszna historia
  • Młodzieżowe
  • Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Krwawi władcy i wredne królowe