Z dala od świateł

Okładka książki Z dala od świateł Samantha Young Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2019
Okładka książki Z dala od świateł
Samantha Young Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Play On (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2019-04-03
Data 1. wydania:
2018-08-07
Ewa Górczyńska
kariera namiętność odmiana losu pożądanie relacje damsko-męskie romans rozstanie samotność spotkanie uczucie zazdrość zemsta
Inne

Wyobraźcie sobie, że od dziecka marzyliście o wielkiej publiczności. Nie jest ważne czy chcieliście zostać piłkarzem, pisarzem czy piosenkarzem, ale udaje się. Jesteście popularni, macie masę odbiorców. Jednak w pewnym momencie fanów nie tylko intersują wasze osiągnięcia, ale również życie prywatne. Czujecie się coraz bardziej osaczeni, tak mocno, że sami zaczynacie gubić...

lekka i przyjemna

Jedna z lepszych historii Young, jakie czytałam w ostatnim czasie! (A zrobiłam sobie chyba taki mini-maraton jej książek - na szczęście jeszcze kilka mi zostało!)

amantha Young- Z dala od świateł. Historia Skylar, rozchwytywanej gwiazdy rocka, której nieumiejętność radzenia sobie z życiem i jego traumami sprawia, iż staje się bezdomną uliczną śpiewaczką. Jej talent dostrzega Killian, dyrektor wytwórni muzycznej. Znajomość Skylar z tym mężczyzną na zawsze odmieni jej życie...Gdyby nie brak czasu, przeczytałabym tę książkę w jeden...

Książka z cała gamą emocji. Dużo wrażeń czeka na osobę czytająca. Główna bohaterka ma poplątana historie, pewien czas spędziła będąc bezdomna. Zapewniam, ze jest o czym czytać.

Temat niecodzienny to i książka interesująca. Zapada w pamięć na długo po przeczytaniu. Historia mało realna, ale wcale to nie przeszkadza by się wczuć w sytuacje. Jak dla mnie super !

Książka do przeczytania, lekka, wakacyjna, ale nie mój typ. Historia mało realna.

Cudowna książka. Noszę w sobie marzenia o byciu piosenkarką i jednocześnie strach. Ta książka pomogła mi zajrzeć głębiej w siebie i zrozumieć wiele różnych aspektów moich emocji z którymi zmagała się Sky.

Sięgnęłam po tą książkę jako pierwszą, świadomie pomijając pierwszą część. Ale w przypadku serii Play On nie ma znaczenia w jakiej kolejności czytane są książki, bo każda z nich stanowi odrębną historię. Historia przedstawiona w książce utkwiła mi mocno w pamięci. Chyba ze wszystkich książek Samanty Young - a przeczytałam prawie wszystkie wydane po polsku - ta historia...

Bezdomna Skylar by przetrwać zarabia grając na gitarze i śpiewając w Glasgow. Śpi w jednoosobowym namiocie na cmentarzu, unika ludzi, a jej jedyny dobytek to plecak i gitara. Kiedyś była idolką nastolatek i frontmenką rozchwytywanego zespołu pop-rockowego. Życie pod obstrzałem fleszy jednak jej nie zadowalało i powoli ją niszczyło. Samotna, pomimo sławy i milionów na...

• 2019
  • 2021
  • E-book
  • 2020
  • Przeczytane 2019

Dodaj cytat z książki Z dala od świateł