Rety, kotlety! Babciu!

Polecamy.
Rozwija umysł dziecka.
Arcydzieło.

Serdecznie polecam.

Pełna ciepła i humoru, chętnie do niej wracamy.

Bardzo ciekawa bajeczka ,ciekawa fabuła,śmieszni bohaterowie.Ilustracje wykonane akwarelą.Porywa wyobrażnię dziecięcą.Polecam.

CUDNA bajeczka pełna ciepła i radości.Wprowadza dzieci w świąt niesamowitych przygód Wiktorii, babci Zazuli oraz zwierzątek : biedronki,mrówki i myszki.Gorąco polecam.

Przeczytalam te ksiazeczke i jestem pod wrazeniem.Bajeczka bardzo fajna.Ciepla ,tresciwa opowiadajaca o przyjazni i wzajemnych relacjach.Czesto wracam z wnuczkami do tej wspaniale ilustrowanej bajeczki.Bardzo polecam te ksiazeczke

Bajeczka fajna, duża czcionka, papier kredowy. O Wikusi, jej babci oraz o malutkich zwierzątkach czyli o mrówce, biedronce i myszce. Ilustracje wykonane jakby ręką dziecka. Coś innego. Autorka poleca po przeczytaniu bajki wrócić do ilustracji z tęczą i odgadnąć co symbolizują literki na klockach. Uważam, że to świetna sprawa. Ciepła treść, dużo się dzieje i bajka kończy...

Przyjaźń jest dla dzieci bardzo ważna; kształtuje ich wzajemne relacje, osobowość a ostatecznie - ich życie. ... Polecam tą książkę :)

Wciąż wracam z wnukami do tej wspaniałej książki. Serdecznie polecam!

Bajka o myszce Fili, biedronce Busi i mrówce Tobi, które już od pierwszego spotkania zostają przyjaciółmi i razem przeżywają swoją wielką przygodę w tajemniczym domku, który znaleźli w lesie.

Drewniany domek kryje w sobie wiele tajemnic, które zwierzątka postanawiają odkryć. Tak zaczyna się ciekawa przygoda, a tym bardziej, że pojawia się właściciel domku, który...

• 2020
  • Ebook
  • Dla Małego

Dodaj cytat z książki Rety, kotlety! Babciu!