Zuzanna Trojnacka-Dasiak Wydawnictwo: Własne bajki
Własne
bajka bociany dla dzieci
bajki
bajka bociany dla dzieci

Miło i ciepło sie czyta tą książeczkę. Przekaz wielu ważnych wartości...polecam

Bajka z ważnym przesłaniem, a pomocne w jego zrozumieniu są kolorowe ilustracje. Tekst bajki napisany językiem adekwatnym nawet do dziecka niepełnosprawnego.  Ja pracuję z dzieckiem niepełnosprawnym, więc bez większego problemu podzieliłam czytanie bajki na części i zadawałam pytania. Uzyskałam poprawne odpowiedzi.

Twórcza bajka.
Arcydzieło rozwijające umysł dziecka.
Dzieci te bajki czytają i na następne czekają.

Książeczka bardzo pozytywna. Historia, która dla małego czytelnika z pewnością będzie pouczająca. Pokazuje jak ważne w życiu jest wsparcie, pomoc oraz dbanie o wzajemne relacje :)

Piękna bajka, miałam okazję ją ilustrować i to było piękne doświadczenie. Bajka pełna przyjaźni, troski i miłości, serdecznie polecam! :)

Bajeczka pełna miłości i ciepłą. Polecam.

Książka jest bardzo ciekawa i lekko się ją czyta. Dla małego czytelnika pouczająca

Ulubiona książka na wieczorne czytanie mojej siostry Tosi.

Napisane prostym zrozumiałym językiem-piękno samo w sobie.Ładny papier kredowy.Autorka dała tyle radości mojej córce.Polecam -.warto ją mieć w swojej biblioteczce,

Polecam tę książeczkę: jest pełna ciepła, empatii, uczy dzieci szacunku i miłości. Oprócz pogodnej i mądrej treści książeczkę zdobią piękne ilustarcje. Rodzice na pewno nie będą żałować zakupu.

• Do kupienia

Dodaj cytat z książki O boćku, który nie był zmarzluchem