My Fake Fiancé

Okładka książki My Fake Fiancé Odette Stone
Okładka książki My Fake Fiancé
Odette Stone Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Guilty (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Guilty (tom 3)
My Fake Fiancé
Kindle Edition
2018-06-16
2018-06-16

Najlepsza z części. Bohaterzy bardzo sympatyczni. Bardzo polubiłam Beth, chociaż za bardzo daje sobą manipulować przez rodziców. Porter, opiekuńczy, odpowiedzialny, ale też nie do końca zdecydowany. Co mnie wkurza u autorki w całej serii? Pozostawia wiele wątków bez odpowiedzi. Poza tym całą serię przyjemnie się czytało, wzbudzała emocje.

To było to. Idealne zakończenie serii choć wielka szkoda, że juz koniec. To zdecydowanie była najlepsza część, zakochałam się w głównych bohaterach, ich opowieść była poprostu piękna. Ja tę książkę poprostu wchłonęłam. Polecam całym ❤ napewno kiedyś do niej wrócę.

Beth pochodzi z bogatego domu jednak nie pragnie fortuny, chce żyć na własny rachunek. Nie podziela tego jej matka , która pragnie by wyszła za maż za ułożonego chłopaka ( jej ex)...który ją zdradził. Aby rodzice dali jej spokój pragnie zawrzeć umowę z przyjacielem Jacksona, Porterem, którego poznała na chrzcie dziecka Emili i Jacksona. Mężczyzna zgadza się na to w zamian za dach nad głową . Z czasem wszystko się pogarsza i plotka się roznosi. Jej rodzice gdy dowiedzieli się że Porter jest wojskowym oszaleli z dumy, zwłaszcza gdy jej ojciec kandyduje na burmistrza Nowego Yorku . Para wpada w rozgłos, jednak ktoś grozi Beth i dziewczyna zaczyna martwic się o swoje życie. Na szczęście Porter jest w pobliżu i czuwa nad dziewczyna która rozgrzała jego serce z kamienia. Bardzo dobra i wciągająca książka z mnóstwem zabawnych momentów jak i pełnych zaskoczenia i chwilami wręcz niedowierzania. Bardzo polecam

Świetna książka, nie da się przy niej nudzić. Polecam

Świetna książka, nie da się przy niej nudzić. Polecam

Najlepsza seria jaką czytałam 🙂

Najlepsza seria jaką czytałam 🙂

Wow ta książka chyba nawert bardziej mi się podobała niż Em i Jacksona. Beth to typ zdecydowanej bohaterki, broniącej szczęścia samej siebie. Dodajmy do tego, że jest odporna na kłamastwa i już w historii Em wydawała się świetną przyjaciółką. Porter początkowo mruk, powoli wyłazi ze skorupy dzięki wyluzowanej Beth. Świetnie jest pokazane ich "udawane chodzenie" a później "narzeczeństwo" :) widać, że chlopak już nie chce swojej byłej, a fascynacja Beth nie jest udawana... no i bierze na serio jej bezpieczeństwo. Autorka świetnie manewruje ich uczuciami, dialogami i to jak się do siebie zbliżają. Poprawiają się nawet jej stosunki z rodzicami :) btw- jej mama jest szlaona razem z Roo :) wiadomo, że musi nastąpić jakiś kryzys, ale autorka lubi sobie z nas żartować, bo dzieje się to znowu przed ołtarzem :) na szczęście Beth walczy o swoje szczeście z Porterem (i nawet nie przejechała wiewiórki :P). Porter chociaż zachował kilka sekretów ujął mnie swoim oddaniem, podobnie jak Jackson - coś jest w tych Fokach :) Świetna książka :)

• Ebooki
  • Rezygnacja